Друк
03.03.2018

На залізничних вокзалах Знам’янка та Олександрія теж з’явилася нова послуга для пасажирів

Ще на двох станціях регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» стала доступною нова послуга купівлі квитків на автобусні рейси внутрішнього та міжнародного сполучення. З 26 лютого вона діє в залізничних касах на вокзалах станцій Знам’янка й Олександрія.

 

Ця послуга дає можливість покращити якість обслуговування, адже тепер пасажири, які звертаються до залізничної каси, обирають найбільш зручний спосіб поїздки, чітко планують необхідний маршрут залізничним транспортом із пересадкою на автобус, заощаджують власні кошти й час.

Нагадаємо, пілотний проект з продажу проїзних документів на автобусні рейси внутрішнього та міжнародного сполучення, ініційований керівництвом регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», стартував наприкінці минулого року на базі виробничого підрозділу «Одеська дирекція залізничних перевезень».  Продаж автобусних квитків у залізничних касах уже доступний на вокзалах станцій Роздільна, Подільськ та Вапнярка. Найближчим часом новий сервіс планується запровадити ще на низці залізничних вокзалів Одещини.