Друк
26.12.2017

У 2017 році на Придніпровській залізниці на 44% збільшилася кількість актів вандалізму щодо приміських поїздів

За одинадцять місяців 2017 року на Придніпровській залізниці було зафіксовано 62 випадки вандалізму та розобладнання приміських поїздів (проти 43 – за такий же період минулого року), збитки від дій вандалів і розкрадачів  з урахуванням витрат на відновлення склали майже 155 тис. гривень.

Найчастіше у цьому році рухомий склад, який курсує у приміському сполученні, потерпав від розмалювання (31 раз) і пошкодження внутрішнього салонного обладнання (18 разів). Траплялися також випадки крадіжок елементів приміських поїздів (9 фактів) та пошкодження міжвагонних з’єднань (4 відповідно).

За всіма фактами вандалізму регіональна філія зверталася до правоохоронних органів. З початку 2017 року до відповідальності було притягнуто трьох залізничних хуліганів.

Придніпровська залізниця звертається до громадян із проханням дбайливо ставитися до дефіцитного рухомого складу, який стабільно забезпечує у приміському сполученні перевезення пасажирів, зокрема пільгових категорій. Нагадуємо також про відповідальність за дії, які загрожують безпеці залізничного руху та його учасників.