Друк

Новини

15.11.2018

За 10 місяців 2018 року на Південній магістралі попереджено 43 крадіжки матеріальних цінностей залізниці

Упродовж 10 місяців 2018 року підрозділи служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» попередили 43 крадіжки матеріальних цінностей залізниці на суму 198 тис. грн. За підозрою в скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 58 громадян.
15.11.2018

У моторвагонному депо Христинівка відбувся День відкритих дверей на виробництві

Співпраця місцевих центрів зайнятості з регіональною філією «Одеська залізниця» триває. Цього разу спільний захід провели в Христинівці. На території моторвагонного депо Христинівка залізничники презентували пошукачам, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, можливість працевлаштування та перспективи роботи на залізниці.
15.11.2018

Оперативні дії залізничників та правоохоронців допомогли затримати розкрадача

Під час обходу станції Застава-ІІ працівник залізниці виявив відсутність 5 кришок муфт СЦБ. Про факт крадіжки працівники дистанції сигналізації та зв’язку оперативно повідомили в поліцію та службу воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця».
14.11.2018

Придніпровські залізничники стали учасниками кількох заходів для роботодавців

Придніпровські залізничники взяли участь у щорічній спеціалізованій виставці навчальних закладів та освітніх послуг «Ярмарок освіти», яка днями пройшла у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя).
14.11.2018

Влада Генічеського району вдячна придніпровським залізничникам за розвиток курортного регіону

Голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов висловив подяку керівництву регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та особисто директору Миколі Кужавському за вагомий внесок у розвиток регіону, який є однією з основних курортних територій України.