Друк

Новини

13.02.2019

Воєнізована охорона Південно-Західної залізниці зупинила групу осіб, яка нищила електричку і виламувала двері до кабіни машиніста

Стрілець воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», який застосував табельну зброю, щоб усунути загрозу безпеці пасажирів приміського електропоїзда та локомотивної бригади, діяв згідно зі службовим обов’язком та вимогами чинного законодавства.
13.02.2019

У січні 2019 року на Придніпровській залізниці навантажили майже 1,4 млн тонн вугілля

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» забезпечує стабільні перевезення вугільних вантажів на адресу енергетичних підприємств.
13.02.2019

Понад 200 дітей залізничників взяли участь у конкурсі малюнка на Донецькій залізниці

З нагоди Дня охорони праці в регіональній філії «Донецька залізниця» пройшов конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». У ньому взяли участь понад 200 дітей залізничників. Про це повідомила Донецька залізниця на своїй сторінці у Facebook.
13.02.2019

У січні Придніпровська залізниця навантажила майже 8 млн тонн вантажів

У січні 2019 року придніпровські залізничники навантажили понад 7,8 млн тонн вантажів, у тому числі майже 3,6 млн тонн – в експортному сполученні.
12.02.2019

Львівська залізниця забезпечить зупинку поїзда на ст. Бескид для учасників зимового міжрегіонального пластового табору

Львівська залізниця запровадить зупинки поїзда, що курсує у сполученні Ужгород – Львів – Ужгород, на станції Бескид на прохання організаторів зимового міжрегіонального пластового табору