Друк

Новини

23.08.2016

Залізничники Південної магістралі підтримали ініціативу зустріти День Державного Прапора і День Незалежності України у вишиванках

Працівники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» долучилися до ініціативи зустріти День Державного Прапора України та День Незалежності України у національному одязі. У вишиванках на роботу вийшли керівники і працівники служб та виробничих підрозділів.
22.08.2016

Пасажирське вагонне депо ст. Одеса-Головна шукає нових працівників

Сьогодні, 19 серпня, у вагонному депо станції Одеса-Головна відбувся День відкритих дверей. Під час заходу пошукачі мали змогу поспілкуватися з керівництвом депо, особисто ознайомитися зі специфікою роботи у виробничих підрозділах та дізнатися про привілеї роботи на залізниці.
22.08.2016

У святкові дні ретропоїзд Південної залізниці вийде у рейс

23 серпня о 10:00 з вокзалу Харків-Пасажирський у традиційний святковий рейс вирушить ретропоїзд Південної залізниці. Чергова екскурсія присвячена святам, що відзначаються у серпні: Дню Державного Прапора України, Дню Незалежності України і Дню визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників.
22.08.2016

20 молодих працівників Південної магістралі отримали підвищення завдяки тренінгам служби кадрової та соціальної політики

20 молодих працівників регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» отримали підвищення або увійшли до кадрового резерву керівників середньої ланки за результатами проведення тренінгів особистісного росту, організованих фахівцями служби кадрової та соціальної політики. Загалом спеціальні заняття, підготовлені фахівцями з кадрів, відвідали вже більше 100 молодих залізничників магістралі.
19.08.2016

З початку року Південна залізниця перевезла більше 16 млн тонн вантажів

За 7 місяців 2016 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 16 млн 134 тис. тонн вантажів, що на 2% перевищує показники аналогічного періоду 2015 року. Середньодобове навантаження становить 75 тис. 748 тонн.