Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків з 5/11/2014 щоденно; відмінено 1/01/2015 00:52 00:54 06:40
111 Харків Львів з 2/11/2014 щоденно 00:57 00:59 13:22
519 Красний Лиман Київ 1-29/12/2014 по непарних; з 30/12/2014 щоденно 03:35 03:37 07:59
63 Харків Київ з 5/11/2014 щоденно; відмінено 31/12/2014 03:55 03:57 06:47
112 Львів Харків з 2/11/2014 щоденно 05:40 05:42 12:14
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків; призначено 30/12/2014, 6/01/2015 09:09 09:11 11:44
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків; призначено 30/12/2014, 6/01/2015 09:09 09:11 11:44
584 Маріуполь Київ з 28/09/2014 щоденно 11:56 11:58 14:52
43 Кустанай Київ з 3/11/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
107 Астана Київ з 3/11/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
520 Київ Красний Лиман 1/12, 2-30/12/2014 по парних; з 31/12/2014 щоденно 18:26 18:28 05:01
584 Київ Маріуполь з 28/09/2014 щоденно 19:26 19:40 12:42
108 Київ Астана з 8/01/2015 по четвергах 20:32 20:34 22:06
108 Київ Кустанай 18,25/12/2014 20:32 20:34 19:32
108 Київ Кустанай 6/11/2014-1/01/2015 по четвергах, крім 18,25/12/2014 20:32 20:34 19:32
108 Київ Кустанай з 8/01/2015 по четвергах 20:32 20:34 19:32
108 Київ Астана 6/11/2014-1/01/2015 по четвергах, крім 18,25/12/2014 20:32 20:34 22:06
108 Київ Астана 18,25/12/2014 20:32 20:34 22:06
782 Київ Полтава 18,25/12/2014, 1/01/2015 20:58 21:00 23:52
782 Київ Кременчук з 31/07/2014 щоденно, крім вівторків та 18,25/12/2014, 1/01/2015; призначено 30/12/2014, 6/01/2015 20:58 21:00 23:39
782 Київ Полтава з 3/09/2014 щоденно, крім вівторків та 18,25/12/2014, 1/01/2015; призначено 30/12/2014, 6/01/2015 20:58 21:00 23:52
782 Київ Кременчук 18,25/12/2014, 1/01/2015 20:58 21:00 23:39