Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків цілий рік щоденно 00:52 00:54 06:24
111 Харків Львів цілий рік щоденно 00:57 00:59 13:22
526 Сватове Харків Львів щоденно 00:57 00:59 13:22
214 Київ Кременчук 1/08-1/09/2014 по п'ятницях та понеділках 02:36 02:38 05:59
213 Кременчук Київ 31/07-31/08/2014 по четвергах та неділях 02:32 02:39 05:05
63 Харків Київ цілий рік щоденно 03:53 03:55 06:47
112 Львів Харків цілий рік щоденно 05:40 05:42 11:45
84 Маріуполь Київ з 1/08/2014 щоденно 05:56 05:59 09:05
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
43 Кустанай Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 15:56
59 Челябінськ Київ з 17/06/2014 по вівторках в непарні дати 13:20 13:22 15:56
107 Астана Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 15:56
246 Чернівці,львів Геничеськ 16/06-30/08/2014 щоденно 14:58 15:16 04:45
246 Генічеськ Львів,чернівці 16/06-1/09/2014 щоденно 19:23 19:37 15:40
84К Київ Маріуполь з 18/08/2014 щоденно 19:26 19:40 08:22
84К Київ Маріуполь 1-17/08/2014 щоденно 20:07 20:09 08:22
108 Київ Кустанай з 5/06/2014 по четвергах 20:32 20:34 19:32
108 Київ Челябінськ з 5/06/2014 по четвергах в непарні дати 20:32 20:34 07:44
108 Київ Астана з 5/06/2014 по четвергах 20:32 20:34 21:00
782 Київ Полтава цілий рік щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:43
782 Київ Кременчук з 31/07/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:51