Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків з 1/09/2014 щоденно (крім 13-25/10/2014, 2,3,4/11/2014) 00:52 00:54 06:24
526 Рубіжне Львів 15/09-15/10/2014 щоденно 00:57 00:59 13:22
526 Рубіжне Львів з 16/10/2014 щоденно 00:57 00:59 13:22
111 Харків Львів цілий рік щоденно 00:57 00:59 13:22
63 Харків Київ з 1/09/2014 щоденно (крім 13-25/10/2014, 2,3,4/11/2014) 03:55 03:57 06:47
112 Львів Харків з 29/09/2014 щоденно 05:40 05:42 12:13
112 Львів Рубіжне з 15/10/2014 щоденно 05:40 05:42 22:04
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
583 Маріуполь Київ з 28/09/2014 щоденно 11:56 11:58 14:52
43 Кустанай Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
107 Астана Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
584 Київ Маріуполь з 28/09/2014 щоденно 19:26 19:40 12:42
108 Київ Кустанай з 5/06/2014 по четвергах 20:32 20:34 19:32
108 Київ Астана з 5/06/2014 по четвергах 20:32 20:34 21:00
782 Київ Кременчук з 31/07/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:51
782 Київ Полтава з 3/09/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:52