Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків з 1/09/2014 щоденно 00:52 00:54 06:24
111 Харків Львів цілий рік щоденно 00:57 00:59 13:22
526 Рубіжне Харків Львів 15/09-15/10/2014 щоденно 00:57 00:59 13:22
519 Луганськ Київ 22/09-12/10/2014 щоденно 03:25 03:27 07:59
63 Харків Київ з 1/09/2014 щоденно (крім 13-25/10/2014) 03:55 03:57 06:47
112 Львів Харків цілий рік щоденно 05:40 05:42 11:45
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
583 Маріуполь Київ з 28/09/2014 щоденно 11:56 11:58 14:52
583 Маріуполь Київ 14/08-27/09/2014 щоденно 11:56 11:58 14:52
107 Астана Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
43 Кустанай Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
59 Челябінськ Київ з 17/06/2014 по вівторках в непарні дати 13:20 13:22 16:00
584 Київ Маріуполь з 28/09/2014 щоденно 19:26 19:40 12:42
584 Київ Маріуполь 18/08-27/09/2014 щоденно 19:26 19:40 12:42
108 Київ Кустанай з 5/06/2014 по четвергах (крім 11,18/09/2014) 20:32 20:34 19:32
108 Київ Челябінськ 11/09/2014 20:32 20:34 07:44
108 Київ Челябінськ з 5/06/2014 по четвергах в непарні дати (крім 11/09/2014) 20:32 20:34 07:44
108 Київ Астана 11,18/09/2014 20:32 20:34 21:00
108 Київ Кустанай 11,18/09/2014 20:32 20:34 19:32
108 Київ Астана з 5/06/2014 по четвергах (крім 11,18/09/2014) 20:32 20:34 21:00
782 Київ Кременчук з 31/07/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:51
782 Київ Полтава з 3/09/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:52
520 Київ Луганськ 21/09-12/10/2014 щоденно 21:32 21:34 11:48