Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків з 5/11/2014 щоденно 00:52 00:54 06:40
111 Харків Львів з 2/11/2014 щоденно 00:57 00:59 13:22
519 Красний Лиман Київ 1-29/12/2014 по непарних; 2-30/01/2015 по парних 03:35 03:37 07:59
63 Харків Київ з 5/11/2014 щоденно 03:55 03:57 06:47
112 Львів Харків з 14/01/2015 щоденно 05:40 05:42 12:07
225 Харків Ужгород з 20/01/2015 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:08 06:10 03:55
225 Ужгород Харків з 22/01/2015 по парних, при двох непарних 30,1,4 07:31 07:33 14:15
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
584 Бердянськ Київ 21,22, 23, 24, 25, 26/01/2015 11:56 11:58 14:52
107 Астана Київ з 3/11/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
43 Кустанай Київ з 3/11/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
520 Київ Красний Лиман 2-30/12/2014 по парних; 3-31/01/2015 по непарних 18:26 18:28 05:01
584 Київ Бердянськ 21,22, 23, 24, 25/01/2015 19:26 19:40 10:25
108 Київ Кустанай з 8/01/2015 по четвергах 20:32 20:34 19:32
108 Київ Астана з 8/01/2015 по четвергах 20:32 20:34 22:06
782 Київ Кременчук з 31/07/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:39
782 Київ Полтава з 3/09/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:52