Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків цілий рік щоденно 00:52 00:54 06:24
526 Сватове Харків Київ щоденно 00:57 00:59 03:48
111 Харків Львів цілий рік щоденно 00:57 00:59 13:22
63 Харків Київ цілий рік щоденно 03:53 03:55 06:47
112 Львів Харків цілий рік щоденно 05:40 05:42 11:45
286 Луганськ Київ 23/07/2014 07:46 08:23 11:08
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
20 Луганськ Київ з 13/07/2014 щоденно 09:28 09:30 12:57
564 Луганськ Київ 23,24,25,26,27,28,29/07/2014 11:56 11:58 14:52
107 Астана Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 15:56
59 Челябінськ Київ з 17/06/2014 по вівторках в непарні дати 13:20 13:22 15:56
43 Кустанай Київ з 9/06/2014 по понеділках 13:20 13:22 15:56
246 Чернівці,львів Геничеськ 16/06-30/08/2014 щоденно 14:58 15:16 04:45
246 Генічеськ Львів,чернівці 16/06-1/09/2014 щоденно 19:23 19:37 15:40
108 Київ Астана з 5/06/2014 по четвергах 20:32 20:34 21:00
108 Київ Кустанай з 5/06/2014 по четвергах 20:32 20:34 19:32
108 Київ Челябінськ з 5/06/2014 по четвергах в непарні дати 20:32 20:34 07:44
782 Київ Полтава цілий рік щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:43
782 Київ Кременчук цілий рік щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:41
20 Київ Луганськ з 14/07/2014 щоденно 21:32 21:34 13:00
534 Київ Луганськ 22,24,26,28/07/2014 22:31 22:33 15:41