Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64
"ОБЕРІГ"
Київ Харків з 7/07/2015 щоденно 01:00 01:02 06:23
63
"ОБЕРІГ"
Харків Київ з 16/08/2015 щоденно 03:57 03:59 06:50
112
Львів Кременчук 18-30/08/2015, 2/11-12/12/2015 по парних; 1/09-31/10/2015 по непарних 05:12 05:14 12:06
112
"СЛОБОЖАНЩИНА"
Львів Харків 16/08-24/10/2015 щоденно 05:12 05:14 12:17
112
"СЛОБОЖАНЩИНА"
Львів Харків з 25/10/2015 щоденно 05:13 05:15 12:21
225
Харків Ужгород 27/08/2015 06:03 06:05 02:55
126
Костянтинівка Київ 14,15/08/2015 05:50 06:12 09:36
126
Костянтинівка Київ 16/08-1/09/2015 щоденно 05:53 06:12 09:36
126
Костянтинівка Київ з 2/09/2015 щоденно 05:53 06:12 09:36
225
Ужгород Харків 6,9,29/08/2015 07:31 07:33 14:15
546
Рубіжне Львів 28/08/2015 07:46 08:21 20:10
774
"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС"
Кременчук Київ з 29/03/2015 щоденно, крім вівторків; додатково 25/08/2015 09:09 09:11 11:46
781
"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС"
Полтава Київ з 29/03/2015 щоденно, крім вівторків; додатково 25/08/2015 09:09 09:11 11:46
43
Кустанай Київ з 30/03/2015 по понеділках 13:56 13:58 16:33
107
Астана Київ з 30/03/2015 по понеділках 13:56 13:58 16:33
774
"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС"
Київ Кременчук з 8/07/2015 щоденно, крім вівторків; додатково 25/08/2015 20:47 20:49 23:45
782
"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС"
Київ Полтава з 8/07/2015 щоденно, крім вівторків; додатково 25/08/2015 20:47 20:49 23:59
108
Київ Астана з 9/07/2015 по четвергах 21:12 21:14 22:06
108
Київ Кустанай з 9/07/2015 по четвергах 21:12 21:14 19:32
111
"СЛОБОЖАНЩИНА"
Харків Львів 1,2/09/2015 22:11 22:13 09:21
92
Кременчук Львів 2/09/2015 22:11 22:13 09:21
92
Кременчук Львів 1-31/08/2015, 1/11-11/12/2015 по непарних; 8-30/07/2015, 4/09-30/10/2015 по парних 22:11 22:13 11:41
111
"СЛОБОЖАНЩИНА"
Харків Львів 7/07-24/10/2015 щоденно (крім 1,2/09/2015) 22:11 22:13 11:41
111
"СЛОБОЖАНЩИНА"
Харків Львів з 25/10/2015 щоденно 22:11 22:13 11:41
126
Київ Костянтинівка з 1/09/2015 щоденно 22:28 22:30 07:37
126
Київ Костянтинівка 13-31/08/2015 щоденно 22:28 22:30 07:37
546
Чугуїв Ковель 31/08/2015 22:35 22:37 11:15