Друк

Розклад руху пасажирських поїздів

Розклад по станції Лубни (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
64 Київ Харків з 5/11/2014 щоденно 00:52 00:54 06:40
111 Харків Львів з 2/11/2014 щоденно 00:57 00:59 13:22
519 Красний Лиман Київ з 21/11/2014 щоденно 03:35 03:37 07:59
519 Луганськ Київ 5-20/11/2014 щоденно; будьте уважні, маршрут може бути обмежено від светланово 03:35 03:37 07:59
63 Харків Київ з 5/11/2014 щоденно 03:55 03:57 06:47
112 Львів Харків з 2/11/2014 щоденно 05:40 05:42 12:14
773 Полтава Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
782 Кременчук Київ цілий рік щоденно, крім вівторків 09:09 09:11 11:44
584 Маріуполь Київ з 28/09/2014 щоденно 11:56 11:58 14:52
43 Кустанай Київ з 3/11/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
107 Астана Київ з 3/11/2014 по понеділках 13:20 13:22 16:00
520 Київ Луганськ 5-19/11/2014 щоденно; будьте уважні, маршрут може бути обмежено до светланово 18:26 18:28 09:23
520 Київ Красний Лиман з 20/11/2014 щоденно 18:26 18:28 05:01
584 Київ Маріуполь з 28/09/2014 щоденно 19:26 19:40 12:42
108 Київ Астана з 6/11/2014 по четвергах 20:32 20:34 22:06
108 Київ Кустанай з 6/11/2014 по четвергах 20:32 20:34 19:32
782 Київ Полтава з 3/09/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:52
782 Київ Кременчук з 31/07/2014 щоденно, крім вівторків 20:58 21:00 23:51