Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 127

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ковель 127 11,13,15/12/2017 22:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 15:10
Полтава-Півд. 17:30 18:00
Нові Санжари 18:42 18:44
Ліщинівка 19:00 19:02
Кобеляки 19:20 19:22
Козельщина 19:44 19:46
Галещина 19:58 20:00
Кременчук-Пас. 20:39 21:09
Користівка 22:13 22:15
Знам'янка-Пас. 22:50 23:13
Ім.тараса Шевченка 00:28 00:33
Городище 01:16 01:18
Корсунь 01:37 01:39
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:48 05:12
Бердичів 05:40 05:42
Чуднів-Волинськ. 06:15 06:17
Печанівка 06:38 06:40
Полонне 07:00 07:02
Шепетівка-1 07:34 07:37
Славута-1 08:00 08:02
Кривин 08:15 08:17
Острог 08:34 08:36
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:29 09:37
Ківерці 10:41 10:43
Луцьк 11:00 11:23
Ківерці 11:43 12:05
Рожище 12:22 12:28
Голоби 12:58 13:04
Ковель-Пас. 13:32