Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 86 12,14,16/12/2017 25:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:38 12:40
Якимівка 13:29 13:31
Мелітополь-Пас. 13:55 14:15
Запоріжжя-1 15:52 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 18:02 18:22
Кам'янське-Пас. 18:54 18:57
Верхівцеве 19:25 19:28
П'ятихатки 20:07 20:10
Зелена 20:57 20:59
Олександрія 21:35 21:37
Знам'янка-Пас. 22:16 22:24
Фундукліївка 23:14 23:16
Ім.тараса Шевченка 23:47 00:33
Городище 01:16 01:18
Корсунь 01:37 01:39
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:48 05:12
Бердичів 05:40 05:42
Чуднів-Волинськ. 06:15 06:17
Печанівка 06:38 06:40
Полонне 07:00 07:02
Шепетівка-1 07:34 07:37
Славута-1 08:00 08:02
Кривин 08:15 08:17
Острог 08:34 08:36
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:29 09:37
Ківерці 10:41 10:43
Луцьк 11:00 11:23
Ківерці 11:43 12:05
Рожище 12:22 12:28
Голоби 12:58 13:04
Ковель-Пас. 13:32