Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 819

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 819 з 15/12/2017 по п'ятницях 5:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:00
Караваєві Дачі 17:07 17:08
Київ-Волинський 17:12 17:13
Вишневе 17:19 17:20
Боярка 17:28 17:29
Васильків-1 17:43 17:44
Мотовилівка 17:52 18:00
Фастів-1 18:18 18:20
Кожанка 18:34 18:35
Попільня 18:50 18:51
Брівки 19:06 19:07
Чорнорудка 19:22 19:23
Козятин-1 19:48 20:00
Бердичів 20:27 20:29
Михайленки 20:49 20:50
Чуднів-Волинськ. 21:01 21:02
Разіне 21:13 21:14
Печанівка 21:24 21:25
Миропіль 21:33 21:34
Понінка 21:43 21:44
Полонне 21:47 21:48
Хролин 22:03 22:04
Шепетівка-1 22:18