Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 841

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Шепетівка 841 цілий рік по суботах та неділях 5:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 08:18
Караваєві Дачі 08:24 08:25
Київ-Волинський 08:29 08:30
Вишневе 08:36 08:37
Боярка 08:47 08:48
Васильків-1 09:01 09:02
Мотовилівка 09:11 09:19
Фастів-1 09:40 09:50
Кожанка 10:06 10:07
Попільня 10:22 10:23
Брівки 10:38 10:39
Чорнорудка 10:53 10:54
Козятин-1 11:17 11:35
Бердичів 12:02 12:04
Михайленки 12:24 12:25
Чуднів-Волинськ. 12:36 12:37
Разіне 12:48 12:49
Печанівка 12:59 13:00
Миропіль 13:08 13:09
Понінка 13:18 13:19
Полонне 13:22 13:23
Шепетівка-1 13:53

Розклад у зворотньому напрямку