Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 847

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 847 цілий рік щоденно 7:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:55
Караваєві Дачі 08:01 08:02
Вишневе 08:12 08:13
Васильків-1 08:34 08:35
Фастів-1 09:01 09:11
Кожанка 09:25 09:26
Попільня 09:40 09:41
Брівки 09:55 09:56
Чорнорудка 10:08 10:09
Козятин-1 10:30 10:45
Бердичів 11:13 11:15
Михайленки 11:45 11:46
Чуднів-Волинськ. 11:57 11:58
Разіне 12:09 12:10
Печанівка 12:20 12:21
Миропіль 12:29 12:30
Понінка 12:39 12:40
Полонне 12:43 12:44
Хролин 12:59 13:00
Шепетівка-1 13:14 13:24
Цвітоха 13:40 13:41
Славута-1 13:49 13:50
Кривин 14:02 14:03
Могиляни 14:14 14:15
Острог 14:21 14:22
Здолбунів-Пас. 14:47 14:49
Рівне 15:05

Розклад у зворотньому напрямку