Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 860

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 860 цілий рік щоденно 6:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка-1 03:48
Судилкове 03:57 03:58
Ватутіне 04:02 04:03
Хролин 04:08 04:09
Новичі 04:16 04:17
Поляни 04:21 04:23
Ганнусине 04:26 04:27
Полонне 04:34 04:35
Понінка 04:39 04:40
Блидні 04:45 04:46
Миропіль 04:53 04:54
Колодяжний 04:59 05:00
Печанівка 05:05 05:06
Гордіївка 05:11 05:12
Разіне 05:17 05:18
Довбище 05:24 05:25
Чуднів-Волинськ. 05:31 05:32
Вакуленчук 05:38 05:39
Михайленки 05:43 05:44
Рачки 05:48 05:49
Демчин 05:54 05:55
Мирославка 06:00 06:01
Райки 06:05 06:06
Бердичів 06:14 06:16
Іванківці 06:21 06:22
Глухівці 06:28 06:29
Каолінова 06:32 06:33
Козятин-2 06:38 06:39
Залізничне 06:41 06:42
Козятин-1 06:50 07:04
Чорнорудка 07:25 07:26
Брівки 07:38 07:39
Попільня 07:53 07:54
Кожанка 08:08 08:09
Фастів-1 08:26 08:41
Васильків-1 09:08 09:09
Боярка 09:22 09:23
Вишневе 09:32 09:33
Київ-Волинський 09:39 09:40
Караваєві Дачі 09:44 09:45
Київ-Пас. 09:51