Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 855

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Рівне 855 цілий рік щоденно 7:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 12:14
Караваєві Дачі 12:20 12:21
Київ-Волинський 12:25 12:26
Вишневе 12:33 12:34
Боярка 12:44 12:45
Васильків-1 12:58 12:59
Фастів-1 13:25 13:27
Кожанка 13:41 13:42
Чорнявка 13:48 13:49
Попільня 14:00 14:01
Харліївка 14:09 14:10
Брівки 14:19 14:20
Чорнорудка 14:32 14:33
Білосілля 14:38 14:39
Козятин-1 15:00 15:12
Залізничне 15:21 15:22
Козятин-2 15:24 15:25
Каолінова 15:30 15:31
Глухівці 15:34 15:35
Іванківці 15:42 15:43
Бердичів 15:50 15:52
Мирославка 16:04 16:05
Демчин 16:10 16:11
Рачки 16:16 16:17
Михайленки 16:23 16:24
Вакуленчук 16:29 16:30
Чуднів-Волинськ. 16:37 16:38
Разіне 16:49 16:50
Гордіївка 16:56 16:57
Печанівка 17:03 17:04
Колодяжний 17:09 17:10
Миропіль 17:15 17:16
Понінка 17:25 17:26
Полонне 17:29 17:30
Поляни 17:38 17:39
Новичі 17:43 17:44
Хролин 17:50 17:51
Судилкове 17:57 17:58
Шепетівка-1 18:06 18:18
Цвітоха 18:34 18:35
Славута-1 18:43 18:44
Баранне 18:50 18:51
Кривин 19:01 19:02
Бадівка 19:10 19:11
Могиляни 19:17 19:18
Острог 19:24 19:25
Івачкове 19:34 19:35
Семилітка 19:40 19:41
Здолбунів-Півд. 19:48 19:49
Здолбунів-Пас. 19:55 19:57
Квасилів 20:02 20:03
Рівне 20:13

Розклад у зворотньому напрямку