Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 842

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Шепетівка Київ 842 цілий рік по суботах та неділях 5:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Шепетівка-1 14:17
Хролин 14:33 14:34
Полонне 14:49 14:50
Понінка 14:54 14:55
Миропіль 15:06 15:07
Печанівка 15:15 15:16
Разіне 15:25 15:26
Чуднів-Волинськ. 15:35 15:36
Михайленки 15:46 15:47
Бердичів 16:06 16:08
Козятин-2 16:24 16:25
Козятин-1 16:35 16:49
Чорнорудка 17:10 17:11
Брівки 17:23 17:24
Попільня 17:38 17:39
Кожанка 17:53 17:54
Фастів-1 18:11 18:21
Васильків-1 18:46 18:47
Боярка 19:00 19:01
Вишневе 19:10 19:11
Київ-Волинський 19:17 19:18
Караваєві Дачі 19:22 19:23
Київ-Пас. 19:29

Розклад у зворотньому напрямку