Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 11/12/2017-23/03/2018 та з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 24:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 10:20
Голоби 10:47 10:49
Рожище 11:10 11:12
Ківерці 11:27 11:49
Луцьк 12:04 12:30
Ківерці 12:47 12:49
Рівне 13:41 13:49
Здолбунів-Пас. 14:04 14:20
Острог 14:46 14:48
Кривин 15:06 15:08
Славута-1 15:22 15:24
Шепетівка-1 15:46 15:48
Полонне 16:20 16:22
Печанівка 16:44 16:46
Чуднів-Волинськ. 17:09 17:11
Бердичів 17:44 17:46
Козятин-1 18:12 18:37
Біла Церква 20:26 20:28
Миронівка 21:24 21:26
Корсунь 21:54 21:56
Городище 22:15 22:17
Ім.тараса Шевченка 22:57 23:46
Фундукліївка 00:17 00:19
Знам'янка-Пас. 01:02 01:05
Олександрія 01:41 01:43
П'ятихатки 03:00 03:13
Верхівцеве 03:45 03:47
Кам'янське-Пас. 04:13 04:15
Дніпро-Головний 04:50 05:15
Синельникове-1 06:13 06:15
Запоріжжя-1 07:14 07:20
Мелітополь-Пас. 09:07 09:29
Якимівка 09:53 09:55
Партизани 10:34 10:36
Новоолексіївка 10:50

Розклад у зворотньому напрямку