Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки (дійсний з 10.12.2017 року)

Будьте уважні! Розклад містить попередні дані. До момента впровадження нового графіка можливі зміни.

Інформація за номером поїзда 128

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Харків 128 цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 21:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 14:20
Переспа 14:59 15:01
Рожище 15:08 15:10
Ківерці 15:27 15:51
Луцьк 16:05 16:28
Ківерці 16:44 16:47
Цумань 17:15 17:16
Рівне 17:51 18:03
Здолбунів-Пас. 18:18 18:33
Острог 18:56 18:58
Кривин 19:14 19:16
Славута-1 19:30 19:32
Шепетівка-1 19:56 19:58
Полонне 20:32 20:34
Печанівка 20:57 20:59
Чуднів-Волинськ. 21:22 21:24
Бердичів 21:56 21:58
Козятин-1 22:25 22:51
Біла Церква 00:32 00:34
Миронівка 01:30 01:32
Корсунь 02:00 02:02
Городище 02:21 02:23
Ім.тараса Шевченка 03:03 03:08
Знам'янка-Пас. 04:22 04:45
Користівка 05:15 05:17
Кременчук-Пас. 06:23 06:53
Галещина 07:26 07:27
Козельщина 07:36 07:38
Кобеляки 07:56 07:58
Ліщинівка 08:14 08:16
Нові Санжари 08:32 08:34
Полтава-Півд. 09:09 09:29
Харків-Пас. 12:09

Розклад у зворотньому напрямку