Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Розклад по станції Славута-1 (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця 02:37 02:39 20:31
133
Івано-Франківськ Миколаїв 4-28/08/2017 по парних, крім 12,22/08/2017; додатково 3,6,9,12,15,18,21,27/09, 3,9,18,21,24,27/10/2017 02:37 02:39 20:31
231
Івано-Франківськ Дніпро 15/09-1/10/2017 по непарних 00:08 00:10 12:38
231
Івано-Франківськ Генічеськ 24/08-12/09/2017 по парних, при двох непарних 30,1,4,6 00:08 00:10 19:10
231
Івано-Франківськ Генічеськ 4-22/08/2017 по парних 23:16 23:18 17:30
232
Генічеськ Івано-Франківськ 13-21/08/2017 по непарних 06:15 06:17 13:12
232
Генічеськ Івано-Франківськ 23/08-11/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 06:15 06:17 13:11
232
Дніпро Івано-Франківськ 14-30/09/2017 по парних 06:15 06:17 13:11
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель з 29/10/2017 щоденно 01:51 01:53 07:35
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель 10/06-28/10/2017 щоденно 01:51 01:53 07:40
855
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 18:32 18:33 20:03
847
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 13:37 13:39 14:54
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Київ Ужгород 11/12/2016-23/08/2017 щоденно 22:31 22:33 08:12
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Київ Ужгород з 24/08/2017 щоденно 22:42 22:44 08:12
214
Київ Солотвино з 17/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:23 23:25 12:39
214
Київ Тячів 7/09-15/10/2017 по непарних 23:23 23:25 11:42
214
Київ Тячів 1,3,5/09/2017 23:23 23:25 11:40
13
Київ Ужгород 2-22/08/2017 по парних 23:23 23:25 09:51
13
Київ Ужгород з 24/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:23 23:25 09:51
214
Київ Тячів 25,27,29/08/2017 23:23 23:25 11:40
214
Київ Тячів 1-23/08/2017 по непарних 23:23 23:25 11:40
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 1-23/08/2017 по непарних 23:23 23:25 09:16
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 25/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 23:23 23:25 09:16
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 24/08-30/09/2017 щоденно; 1-27/10/2017 по непарних 00:23 00:25 11:27
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 17/08/2017 00:21 00:23 12:04
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 10/06-23/08/2017 щоденно, крім 17/08/2017 00:21 00:23 11:27
98
("СВІТЯЗЬ")
Ковель Київ 26/03-22/08/2017 щоденно 01:18 01:20 05:58
98
("СВІТЯЗЬ")
Ковель Київ з 23/08/2017 щоденно 01:18 01:20 06:05
78
Ковель Москва з 26/03/2017 щоденно 15:11 15:13 10:43
88
Ковель Новоолексіївка 15/05-21/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:01 15:03 10:10
88
Ковель Новоолексіївка 23/08-27/10/2017 по непарних (крім 25,27,29/09/2017), при двох непарних 29,1,3 15:01 15:03 10:10
88
Ковель Новоолексіївка 25,27,29/09/2017 15:01 15:03 10:15
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15,17/08/2017 15:01 15:03 08:34
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15/05-27/10/2017 по непарних (крім 15,17/08/2017), при двох непарних 29,3,5; відмінено 13,15/09/2017 15:01 15:03 08:17
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 24/08/2017 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 22:50 22:52 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 22/08/2017 22:50 22:52 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 16,18,20/08/2017 22:50 22:52 13:55
134
Миколаїв Івано-Франківськ 3-27/08/2017 по непарних, крім 11,21/08/2017; додатково 2,5,8,11,14,17,20,26/09, 2,8,14,17,20,23,26/10/2017 06:44 06:46 15:46
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 1/09/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця 06:44 06:46 15:40
73
Москва Ковель 3,4,5,6,7,8/09/2017 10:48 10:50 17:00
73
Москва Ковель з 23/08/2017 щоденно, крім 3,4,5,6,7,8/09/2017 10:48 10:50 15:30
73
Москва Ковель 26/03-22/08/2017 щоденно 10:34 10:36 15:20
88
Новоолексіївка Ковель 22/05-28/10/2017 по парних (крім 16,18/08, 2,4,6,8/09/2017), при двох непарних 30,2,4 07:52 07:54 13:32
88
Новоолексіївка Ковель 16,18/08/2017 07:52 07:54 13:32
88
Новоолексіївка Ковель 2,4,6,8/09/2017 07:52 07:54 14:25
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Одеса Ковель 10/06-1/10/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:20 05:22 10:22
848
Рівне Київ з 24/08/2017 щоденно 16:30 16:31 22:01
848
Рівне Київ 26/03-23/08/2017 щоденно 16:30 16:31 21:59
856
Рівне Шепетівка 10/06-23/08/2017 щоденно 22:17 22:18 22:39
856
Рівне Шепетівка з 24/08/2017 щоденно 22:26 22:27 22:54
213
Солотвино Київ з 18/10/2017 по парних 05:28 05:30 10:48
213
Тячів Київ 8/09-16/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:28 05:30 10:48
213
Тячів Київ 2-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:28 05:30 10:49
213
Тячів Київ 24/08-6/09/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:28 05:30 10:48
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Ужгород Київ 26/03-23/08/2017 щоденно 02:27 02:29 07:18
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Ужгород Київ з 24/08/2017 щоденно 02:27 02:29 07:18
13
Ужгород Київ 1-21/08/2017 по непарних 05:28 05:30 10:49
13
Ужгород Київ з 23/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:28 05:30 10:48
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 21/08/2017 11:15 11:18 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 29/08/2017 11:02 11:07 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 1-19/08/2017 по непарних 11:15 11:18 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 27/08/2017 11:02 11:07 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 23/08/2017 по непарних (крім 27,29/08/2017), при двох непарних 29,31,1,3 11:02 11:07 16:01
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 4/09/2017 07:52 07:54 11:01
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16,18/08/2017 07:52 07:54 11:01
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16/05-26/10/2017 по парних (крім 16,18/08, 4/09/2017), при двох непарних 28,2,4; відмінено 12,14/09/2017 07:52 07:54 11:01
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 24/08-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:28 05:30 10:48
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:28 05:30 10:49