Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Миколаїв Пас. (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
142
Одеса Маріуполь з 10/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 02:40 03:00 19:02
161
Київ Миколаїв 11,15,25/02, 1,7,11/03/2019 04:56 04:56
317
("ТАВРІЯ")
Запоріжжя Одеса з 10/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:31 05:51 10:36
618
безпересадковий вагон
Дніпро Одеса 10/12/2018-26/05/2019, з 2/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 05:31 05:51 10:36
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 10/12/2018 щоденно 07:21 07:21
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 09:22 10:03 11:12
110
Львів Херсон з 29/03/2019 щоденно; 22/01-28/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 09:39 09:54 10:51
62
Миколаїв Москва цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 10:03 11:12
375
Харків Херсон цілий рік щоденно 12:03 12:23 13:37
142
Маріуполь Одеса з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:42 13:02 17:30
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 6,9,12,15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 12:55 13:35
109
Херсон Львів з 30/03/2019 щоденно; 23/01-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 31,3 13:31 13:43 08:20
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон цілий рік щоденно 13:41 13:43 14:27
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон цілий рік щоденно 13:41 13:43 14:27
61
Москва Миколаїв цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 14:40 14:40
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон цілий рік по непарних , при двох непарних 29,31,3 14:40 15:20 16:47
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків цілий рік щоденно 16:37 16:39 08:56
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ цілий рік щоденно 16:37 16:39 23:14
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 16:47 16:47
375
Херсон Харків 10-17/02/2019 щоденно 17:16 17:36 10:20
375
Херсон Харків цілий рік щоденно, крім 10-17/02/2019 17:16 17:36 10:12
318
("ТАВРІЯ")
Одеса Запоріжжя з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:10 19:30 05:34
318
безпересадковий вагон
Одеса Дніпр 9/12/2018-27/05/2019, з 3/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:10 19:30 08:20
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 9/12/2018 щоденно, крім 9,10,30/03/2019 19:23 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 9,10,30/03/2019 19:23 14:35
162
Миколаїв Київ 10,14,24,28/02, 6,10/03/2019 21:40 12:39