Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Долинська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 25/03/2018 щоденно 21:58 22:18 05:45
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Генічеськ Київ 24/06-2/09/2018 по суботах та неділях 00:01 00:04 05:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 1/04-22/06 та з 3/09/2018 щоденно; 23/06-2/09/2018 по понеділках, вівторках, середах, четвергах та п'ятницях 00:01 00:04 05:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Генічеськ Київ 23/06/2018 00:01 00:04 05:55
161
Київ Миколаїв 3,9,17,25/06/2018 22:44 22:47 05:56
102
Київ Херсон 31/05-9/09/2018 щоденно 02:42 03:02 06:17
102
Херсон Київ 25/03-31/05/2018 щоденно; 9,10/09/2018 01:38 01:41 07:10
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 25/03/2018 щоденно 04:52 05:12 07:42
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 25/03-21/06 та з 2/09/2018 щоденно; 22/06-1/09/2018 по понеділках, вівторках, середах, четвергах та неділях 01:04 01:07 07:50
109
Херсон Львів 26/03-20/06/2018, з 18/09/2018 по парних (крім 24/04-24/05/2018), при двох непарних 28,30,2; 21/06-17/09/2018 щоденно 16:29 16:49 08:23
109
Херсон Львів 24/04-24/05/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:29 16:49 08:23
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 19/02/2018 щоденно, крім 5,6,7/07/2018 18:34 18:54 08:26
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 5,6,7/07/2018 18:34 18:54 08:28
298
Херсон Київ 2/06-9/09/2018 щоденно 02:41 02:44 08:42
102
Київ Херсон 25/06-30/05/2018 щоденно 02:42 02:47 08:46
256
Львів Херсон 31/05, 2/06-30/07, 2-16/09/2018 по парних; 1-31/08/2018 по непарних; 5,9,13,17,21,25,29/06, 3,7,11,15,19,23,27,31/07/2018 05:23 05:43 09:45
375
Херсон Харків з 25/03/2018 щоденно 23:37 23:42 10:12
298
Київ Херсон 1/06-8/09/2018 щоденно 04:08 04:11 10:37
110
Львів Херсон 25/03-19/06/2018 (крім 27/05/2018), з 17/09/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 20/06-16/09/2018 щоденно 06:45 07:05 10:44
255
Херсон Львів 1/06-31/07, 1-17/09/2018 по непарних; 2-30/08/2018 по парних; 6,10,14,18,22,26,30/06, 4,8,12,16,20,24,28/07/2018 19:02 19:22 10:55
110
Львів Херсон 27/05/2018 06:45 07:05 10:57
62
Миколаїв Москва з 26/03/2018 по парних (крім 24/04-24/05/2018), при двох непарних 28,30,2 13:51 14:11 11:12
62
Миколаїв Москва 24/04-24/05/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:51 14:11 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 26/03/2018 по парних (крім 24/04-24/05/2018), при двох непарних 28,30,2 13:51 14:11 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва 24/04-24/05/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 13:51 14:11 11:12
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Генічеськ 22/06-1/09/2018 по п'ятницях та суботах 01:04 01:07 11:45
162
Миколаїв Київ 2,16,24/06/2018 04:51 04:55 12:25
162
Миколаїв Київ 8/06/2018 04:51 04:55 12:25
134
Миколаїв Івано-Франківськ 25/03-16/05 щоденно, крім 8,11,14,17,20,23,26,29/05; 20/05-7/12 щоденно, крім 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/05/09/10, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/06/07/11/12, 29/08/2018; додатково 30/08/2018 18:53 19:00 12:55
375
Харків Херсон з 25/03/2018 щоденно 05:47 05:52 13:40
765
безпересадковий вагон
Херсон Мінськ 2/06-21/09/2018 щоденно 18:34 18:54 13:44
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 18-22/06, 25/06/2018 щоденно 12:02 12:22 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 4,5,6/07/2018 12:02 12:22 14:57
94
безпересадковий вагон
Мінськ Херсон 1/06-20/09/2018 щоденно 12:02 12:22 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 25/03/2018 щоденно, крім 28/04-12/05, 19/05, 18-22/06, 25/06, 4,5,6/07/2018 12:02 12:22 14:57
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 25/03/2018 щоденно, крім 28/04-24/05/2018 12:02 12:22 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 28/04-12/05, 19/05/2018 щоденно 12:17 12:37 15:21
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 28/04-24/05/2018 щоденно 12:17 12:37 15:21
61
Москва Миколаїв з 25/05/2018 по непарних (крім 29/05-7/06, 11-19/06/2018), при двох непарних 29,31,3 12:47 13:07 15:24
61
Москва Миколаїв 29/05-7/06, 11-19/06/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:47 13:07 15:24
61
Москва Миколаїв 13-23/05/2018 по непарних (крім 19/05/2018) 13:30 13:53 16:11
61
Москва Миколаїв 1-11/05, 19/05/2018 по непарних 13:30 13:53 16:11
133
Івано-Франківськ Миколаїв 1,5,7-17/05 щоденно, крім 9,12,15/05; 21/05-8/12 щоденно, крім 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/05/09/10, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/06/07/11/12, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/08/2018 09:32 09:35 16:30
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 29/05-7/06, 11-19/06/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:47 13:07 17:37
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 25/05/2018 по непарних (крім 29/05-7/06, 11-19/06/2018), при двох непарних 29,31,3 12:47 13:07 17:37
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 1-11/05, 19/05/2018 по непарних 13:30 13:53 17:58
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 13-23/05/2018 по непарних (крім 19/05/2018) 13:30 13:53 17:58
152
Київ Херсон 28/05/2018 14:57 15:17 18:57
152
Херсон Київ 28/05/2018 12:53 13:13 19:16
101
Херсон Київ 25/06-8/09/2018 щоденно 12:00 12:20 19:16
201
Херсон Київ 1/06/2018 11:18 11:38 19:17
101
Херсон Київ 2/06-24/06/2018 щоденно 11:18 11:38 19:17
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 25/03/2018 щоденно 18:34 18:54 23:11