Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Долинська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 1-15/10/2018 щоденно 00:01 00:03 06:07
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 28/10/2018 щоденно 00:01 00:04 05:56
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 7/09-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 00:01 00:04 05:55
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 28/10/2018 щоденно 01:04 01:07 07:50
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 2/09-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 01:04 01:07 07:50
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 1-15/10/2018 щоденно 01:11 01:14 07:50
102
Херсон Київ з 28/10/2018 щоденно 01:38 01:41 07:07
102
Херсон Київ 24/09-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 01:38 01:41 07:10
102
Херсон Київ 1-15/10/2018 щоденно 01:45 01:47 07:10
102
Київ Херсон з 28/10/2018 щоденно 02:42 02:47 08:48
102
Київ Херсон 23/09-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 02:42 02:47 08:46
102
Київ Херсон 1-15/10/2018 щоденно 02:44 02:47 08:46
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 28/10/2018 щоденно 04:52 05:12 07:35
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 04:52 05:12 07:42
375
Харків Херсон з 28/10/2018 щоденно 05:47 05:52 13:44
375
Харків Херсон 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 05:47 05:52 13:40
375
Харків Херсон 1-15/10/2018 щоденно 05:49 05:52 13:40
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 1-15/10/2018 щоденно 05:38 05:58 08:21
110
Львів Херсон 16/06-27/10/2018 щоденно (крім 1-15/10/2018) 06:45 07:05 10:44
110
Львів Херсон з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 06:45 07:05 10:36
110
Львів Херсон 1-15/10/2018 щоденно 06:50 07:10 10:44
133
Івано-Франківськ Миколаїв 16/10-27/10/2018 щоденно, крім 17,20,23,25,26,27/10/2018 09:32 09:35 16:30
133
Львів Миколаїв 25,27/10/2018 09:32 09:35 16:30
133
Львів Миколаїв 31/10, 5,9,17,23/11/2018 09:32 09:35 16:23
133
Івано-Франківськ Миколаїв 30/09-15/10/2018 щоденно, крім 1,2,5,8,11,14/10/2018 09:32 09:35 16:30
133
Івано-Франківськ Миколаїв 28/10/10-8/12/2018 щоденно, крім 29,31/10, 1,4,5,7,9,10,13,15-17,19,21-23,25,27-29,31/11, 1,3,4,7/12/2018 09:32 09:35 16:23
133
Івано-Франківськ Миколаїв 3/12/2018 09:32 09:55 12:43
133
Львів Миколаїв 15,21/11/2018 09:55 10:15 13:10
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29/11/2018 09:55 10:15 13:10
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:42 12:02 16:40
61
Москва Миколаїв з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 11:42 12:02 14:38
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 1-16/10/2018 12:02 12:22 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 20-27/10/2018 щоденно 12:02 12:22 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 30/09-15/10, 20-27/10/2018 12:02 12:22 14:57
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 28/10/2018 щоденно 12:03 12:23 15:02
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 28/10/2018 щоденно 12:03 12:23 15:02
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон 30/09-15/10/2018 щоденно 12:07 12:27 15:02
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон 1-16/10/2018 щоденно 12:07 12:27 15:02
62
Миколаїв Москва з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:41 13:01 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:41 13:01 11:12
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 25/05-27/10/2018 по непарних (крім 1-15/10/2018), при двох непарних 29,31,3 12:47 13:07 17:37
61
Москва Миколаїв 25/05-27/10/2018 по непарних (крім 1-15/10/2018), при двох непарних 29,31,3 12:47 13:07 15:24
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 1-15/10/2018 по непарних 13:01 13:21 17:56
61
Москва Миколаїв 1-15/10/2018 по непарних 13:01 13:21 15:49
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва 2-16/10/2018 по парних 13:51 14:11 11:12
62
Миколаїв Москва 2-16/10/2018 по парних 13:51 14:11 11:12
62
Миколаїв Москва 26/03-26/10/2018 по парних (крім 2-16/10/2018), при двох непарних 28,30,2 13:51 14:11 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва 26/03-26/10/2018 по парних (крім 2-16/10/2018), при двох непарних 28,30,2 13:51 14:11 11:12
109
Херсон Львів з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:29 16:49 08:23
109
Херсон Львів 17/06-27/10/2018 щоденно (крім 2-16/10/2018) 16:29 16:49 08:23
109
Херсон Львів 2-16/10/2018 щоденно 16:29 16:49 08:23
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 21/10/2018 18:34 18:54 08:28
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 1-16/10/2018 щоденно 18:34 18:54 08:26
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 1-16/10/2018 щоденно 18:34 18:54 23:11
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 1-16/10/2018 18:34 18:54 23:11
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 28/10/2018 щоденно 18:34 18:54 08:30
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 25/10/2018 18:34 18:54 08:55
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 19-26/10/2018 щоденно, крім 21,25/10/2018 18:34 18:54 08:29
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків 19/02-27/10/2018 щоденно, крім 1-16/10, 19-26/10/2018 18:34 18:54 08:26
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 28/10/2018 щоденно 18:34 18:54 23:13
134
Миколаїв Львів 24,26/10/2018 18:53 19:00 10:02
134
Миколаїв Івано-Франківськ 29/10-7/12/2018 щоденно, крім 30,31/10, 3,4,6,8,9,12,14,15,16,18,20,21,22,24,27,30/11/2018, 3,6/12/2018 18:53 19:00 12:55
134
Миколаїв Івано-Франківськ 1-15/10/2018 щоденно, крім 1,4,7,10,13/10/2018 18:53 19:00 12:55
134
Миколаїв Львів 30/10, 4,8,14,16,20,22/11/2018 18:53 19:00 10:02
134
Миколаїв Івано-Франківськ 17/10-27/10/2018 щоденно, крім 19,22,24,25,26/10/2018 18:53 19:00 12:55
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 1-15/10/2018 21:58 22:18 05:45
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 1-15/10/2018 щоденно 21:58 22:18 05:45
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 28/10/2018 щоденно 21:58 22:18 05:39
375
Херсон Харків 1-14/10/2018 щоденно, крім 4,9,10/10/2018 23:37 23:40 10:12
375
Херсон Харків 15/10/2018 23:37 23:40 10:28
375
Херсон Харків 4/10/2018 23:37 23:40 10:12
375
Херсон Харків 9,10/10/2018 23:37 23:40 10:15
375
Херсон Харків з 28/10/2018 щоденно 23:37 23:42 10:12
375
Херсон Харків 16,17,18/10/2018 23:37 23:42 10:28
375
Херсон Харків 25/03-27/10/2018 щоденно, крім 1-18/10/2018 23:37 23:42 10:12