Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Долинська (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ 6-30/11/2018 щоденно 00:01 00:04 07:57
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Київ з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 00:01 00:04 05:56
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 01:04 01:07 07:50
102
Херсон Київ з 28/10/2018 щоденно 01:38 01:41 07:07
102
Київ Херсон 6-30/11/2018 щоденно 02:42 02:47 08:48
102
Київ Херсон з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 02:42 02:47 08:48
298
Київ Херсон 14,16,21,23,28/11/2018 04:21 04:41 08:10
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 04:52 05:12 07:35
121
("МИКОЛАЇВ")
Київ Миколаїв 6-30/11/2018 щоденно 04:52 05:12 07:35
375
Харків Херсон з 28/10/2018 щоденно 05:47 05:52 13:44
110
Львів Херсон з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 06:45 07:05 10:36
110
Львів Херсон 6-30/11/2018 щоденно 07:10 07:30 11:09
133
Івано-Франківськ Миколаїв 28/10/10-8/12/2018 щоденно, крім 6-30/11, 31/11, 1,3,4,7/12/2018 09:32 09:35 16:23
133
Івано-Франківськ Миколаїв 3/12/2018 09:32 09:55 12:43
133
Львів Миколаїв 17,23/11/2018 09:55 09:58 16:51
133
Івано-Франківськ Миколаїв 12/11/2018 09:55 09:58 16:51
133
Львів Миколаїв 15,21/11/2018 09:55 10:15 13:10
133
Івано-Франківськ Миколаїв 27,29/11/2018 09:55 10:15 13:10
133
Львів Миколаїв 6-30/11/2018 щоденно, крім 12,13,15-17,19,21-23,25,27-29/11/2018 09:55 09:58 16:51
61
Москва Миколаїв 5-29/11/2018 по непарних 11:42 12:02 14:30
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 7-13, 17-19, 23-25/11/2018 по непарних 11:42 12:02 16:40
61
Москва Миколаїв з 29/10/2018 по непарних (крім 5-29/11/2018), при двох непарних 29,31,3 11:42 12:02 14:38
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон 5-29/11/2018 по непарних, крім 7-13, 17-19, 23-25/11/2018 11:42 12:02 16:40
61
безпересадковий вагон
Москва Херсон з 29/10/2018 по непарних (крім 5-29/11/2018), при двох непарних 29,31,3 11:42 12:02 16:40
775
безпересадковий вагон
Харків Херсон з 28/10/2018 щоденно, крім 5-30/11/2018 12:11 12:31 15:10
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Херсон з 28/10/2018 щоденно, крім 6/11-1/12/2018 12:11 12:31 15:10
766
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Миколаїв 6/11-1/12/2018 щоденно 12:27 12:47 14:41
775
безпересадковий вагон
Харків Миколаїв 5-30/11/2018 щоденно 12:27 12:47 14:41
62
Миколаїв Москва з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:30 13:01 11:12
957
безпересадковий вагон
Херсон Москва з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:30 13:01 11:12
109
Херсон Львів 7-29/11/2018 по непарних 16:29 16:49 10:39
109
Херсон Львів 6-30/11/2018 по парних 16:29 16:49 08:23
109
Херсон Львів з 1/12/2018 по непарних , при двох непарних 29,31,1,3 16:29 16:49 10:39
109
Херсон Львів з 28/10/2018 по парних (крім 6-30/11/2018), при двох непарних 28,30,2 16:29 16:49 08:23
765
безпересадковий вагон
Миколаїв Харків 29/11/2018 18:34 18:54 08:55
765
безпересадковий вагон
Миколаїв Харків 6,8/11/2018 18:34 18:54 08:30
765
безпересадковий вагон
Херсон Харків з 28/10/2018 щоденно, крім 6/11-1/12/2018 18:34 18:54 08:30
765
безпересадковий вагон
Миколаїв Харків 9/11-1/12/2018 щоденно, крім 29/11/2018 18:34 18:54 08:30
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Миколаїв Київ 9/11-1/12/2018 щоденно 18:34 18:54 23:13
765
(ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Херсон Київ з 28/10/2018 щоденно, крім 6/11-1/12/2018 18:34 18:54 23:13
134
Миколаїв Івано-Франківськ 1,2,4,5,7/12/2018 18:53 19:00 12:55
134
Миколаїв Львів 16,22,28/11/2018 18:53 19:00 11:52
134
Миколаїв Львів 13,17,19,23,25,26,29/11/2018 18:53 19:00 11:52
134
Миколаїв Львів 14,20/11/2018 18:53 19:00 11:52
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ 6-30/11/2018 щоденно 21:58 22:18 05:54
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Київ з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 21:58 22:18 05:45
375
Херсон Харків з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 23:37 23:42 10:12
375
Херсон Харків 6-30/11/2018 щоденно 23:37 23:42 10:12