Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Вапнярка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
797
("ПІВДЕННИЙ ЕКСПРЕС")
Вінниця Одеса цілий рік щоденно, крім вівторка 00:50 00:52 04:56
108
Одеса Ужгород цілий рік щоденно 02:33 02:35 16:31
95
("ТЯСМИН")
Черкаси Львів 18/01-30/05/2019 по 2,6,10,14,18,22,26,30 числах кожного місяця 02:48 03:16 10:45
228
Ужгород Одеса 17,24/02, 3,8,10,17,24,30/03/2019 04:06 04:08 09:21
146
Ізмаїл Київ цілий рік щоденно 04:08 04:10 09:55
688
безпересадковий вагон
Березине Київ цілий рік по суботах та неділях 04:08 04:10 09:55
136
Чернівці Одеса 30/03-30/04/2019 та з 1/10/2019 щоденно; 3/02-29/03/2019 по непарних 04:54 04:56 10:02
120
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів цілий рік щоденно 05:05 05:06 12:33
58
Ковель Одеса 9/12/2018-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 05:25 05:27 10:12
26
Львів Одеса цілий рік по непарних, при двох непарних 31,3,5 06:34 06:36 11:16
26
Рахів, Яремче Одеса цілий рік по парних, при двох непарних 30,1,2 06:34 06:36 11:16
36
Пшемисль Одеса 9/12/2018-8/06/2019 щоденно 06:34 06:36 11:16
94
Мінськ Одеса 11/12/2018-28/05/2019 та 20/09-6/12/20219 по вівторках, п"ятницях; 1/06-19/09/2019 щоденно 06:58 07:00 11:26
764
(ІНТЕРСІТІ+)
Одеса Київ цілий рік щоденно 09:02 09:03 12:49
107
Ужгород Одеса цілий рік щоденно 10:05 10:07 15:06
23
Москва Одеса з 6/02/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 15:03 15:05 19:50
798
("ПІВДЕННИЙ ЕКСПРЕС")
Одеса Вінниця з 20/12/2018 щоденно, крім вівторка 17:10 17:12 19:20
94
Одеса Мінськ 12/12/2018-29/05/2019 та 21/09-7/12/2019 по середах, суботах; 2/06-20/09/2019 щоденно 19:21 19:23 13:44
24
Одеса Москва з 5/02/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 19:33 19:35 15:30
763
(ІНТЕРСІТІ+)
Київ Одеса цілий рік щоденно 20:23 20:24 23:45
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 19/01-31/05/2019 по 3,7,11,15,19,23,27,31(1) числах кожного місяця 20:44 21:04 04:16
120
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя цілий рік щоденно 21:29 21:31 14:48
136
Одеса Чернівці 31/03-1/05/2019 та з 2/10/2019 щоденно; 1/02/2019, 4/02-30/03/2019 по парних 21:31 21:33 10:20
258
Одеса Ужгород 15,23/02, 1,7,9,15,23,29/03/2019 21:41 21:43 11:46
58
Одеса Ковель 10/12/2018-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 22:59 23:01 10:50
26
Одеса Яремче, Рахів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 23:14 23:16 14:17
26
Одеса Львів цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 23:14 23:16 06:35
36
Одеса Пшемисль 9/12/2018-7/06/2019 щоденно 23:14 23:16 09:50
145
Київ Ізмаїл цілий рік щоденно 23:34 23:36 10:57
145
безпересадковий вагон
Київ Березине цілий рік по п`ятницях та суботах 23:34 23:36 11:06