Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Цвіткове (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
86
Новоолексіївка Львів 24/12/2018-10/03/2019 по парних; 13-21/03/2019 по непарних 00:53 00:55 12:49
86
Новоолексіївка Львів з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 00:53 00:55 12:49
86
Новоолексіївка Львів 23-29/03/2019 по непарних 01:10 01:12 12:49
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 22-29/03/2019 щоденно 01:16 01:21 07:27
96
("ТЯСМИН")
Львів Черкаси 23,27/03/2019 02:52 03:10 04:41
42
Трускавець Дніпро 22-29/03/2019 щоденно 03:12 03:17 09:25
102
Херсон Київ до 30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 04:31 04:33 06:59
102
Херсон Київ 22-29/03/2019 щоденно 04:35 04:37 07:00
102
Херсон Київ з 31/03/2019 щоденно 04:36 04:38 06:56
70
Маріуполь Львів з 31/03/2019 щоденно 05:06 05:15 17:27
70
Маріуполь Львів до 30/03/2019 щоденно 05:19 05:21 17:00
133
Івано-Франківськ Миколаїв 22,23,25,26,28,29/03/2019 06:34 06:39 17:24
162
Миколаїв Київ 24,28/02, 6,10,14/03/2019 08:51 08:53 12:39
84
Маріуполь Київ з 31/03/2019 щоденно 10:17 10:19 12:38
84
Маріуполь Київ до 30/03/2019 щоденно, крім 14-18/03/2019 10:17 10:19 12:38
84
Маріуполь Київ 14-18/03/2019 щоденно 10:43 10:45 13:28
70
Львів Маріуполь 15-19/03/2019 щоденно 13:28 13:30 06:30
70
Львів Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 13:28 13:30 06:30
70
Львів Маріуполь до 30/03/2019 щоденно, крім 15-19,22-30/03/2019 13:28 13:30 06:30
70
Львів Маріуполь 23,25,26,27/03/2019 13:28 13:30 06:30
70
Львів Маріуполь 29,30/03/2019 13:28 13:30 06:30
70
Львів Маріуполь 28/03/2019 13:28 13:38 06:30
70
Львів Маріуполь 22,24/03/2019 13:28 13:38 06:30
84
Київ Маріуполь 22-29/03/2019 щоденно 18:53 18:55 10:26
84
Київ Маріуполь з 31/03/2019 щоденно 18:53 18:55 11:05
84
Київ Маріуполь до 30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 18:53 18:55 10:26
104
Київ Маріуполь 22-29/03/2019 щоденно 21:20 21:22 11:45
782
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Черкаси 22,23,24,25,28,29/03/2019 22:17 22:21 23:47
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Київ Запоріжжя 22-29/03/2019 щоденно 22:24 22:31 07:52
102
Київ Херсон з 31/03/2019 щоденно 22:32 22:42 08:15
86
Львів Новоолексіївка 9/12/2018-9/03/2019 по непарних; 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019) 22:52 22:54 11:00
86
Львів Новоолексіївка 22-28/03/2019 по парних 22:52 22:54 11:00
86
Львів Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:04 23:06 11:15
102
Київ Херсон 22-29/03/2019 щоденно 23:30 23:32 09:19
102
Київ Херсон до 30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 23:30 23:32 08:58