Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Трускавець (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець з 25/03/2018 щоденно, крім 20-28/09/2018 07:59 07:59
49
("КОБЗАР")
Київ Трускавець 20-28/09/2018 щоденно 08:44 08:44
41
Дніпро Трускавець 10-29/09/2018 щоденно 11:12 11:12
41
Дніпро Трускавець 2/10/2018 11:12 11:12
41
Дніпро Трускавець 1-15/10/2018 щоденно, крім 2/10/2018 11:12 11:12
41
Дніпро Трускавець з 25/03/2018 щоденно, крім 10-29/09, 1-15/10, 17/10/2018 11:12 11:12
41
Дніпро Трускавець 17/10/2018 11:12 11:12
42
Трускавець Дніпро 1/06-27/10/2018 щоденно, крім 10-29/09, 1-15/10/2018 12:36 09:17
42
Трускавець Дніпро 2-15/10/2018 щоденно 12:36 09:19
42
Трускавець Дніпро 1/10/2018 12:36 09:29
42
Трускавець Дніпро 10-29/09/2018 щоденно 12:36 09:17
42
Трускавець Дніпро з 28/10/2018 щоденно 12:43 09:17
371
Могилів Трускавець 11-29/09/2018 по непарних (крім 27/09/2018) 13:20 13:20
371
Мінськ Трускавець 27/09/2018 13:20 13:20
372
Трускавець Мінськ 26/09/2018 15:00 09:21
372
Трускавець Могилів 2/06-30/09/2018 парних (крім 26/09/2018), при двох непарних 30,2,4 15:00 13:25
50
("КОБЗАР")
Трускавець Київ з 25/03/2018 щоденно 19:49 07:37