Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Мукачево (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 28/10 - 7/12/2018 щоденно 00:49 00:54 11:21
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 28/09/2018 - 27/10/2018 щоденно 00:49 00:54 11:21
145
Львів Ужгород з 25/05/2018 щоденно 00:49 00:54 02:35
146
Ужгород Львів з 26/05/2018 щоденно 06:19 06:24 10:13
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 26/05/2018 - 26/10/2018 щоденно 06:19 06:24 17:11
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 27/10 - 8/12/2018 щоденно 06:19 06:24 17:11
829
Ужгород Львів з 29/05/2018 щоденно 06:46 06:50 10:56
29
Київ Ужгород з 28/10/2018 щоденно 08:05 08:09 09:20
29
Київ Ужгород 20/08-27/10/2018 щоденно 08:05 08:09 09:20
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 29/10/2018 по непарних , при двох непарних 29,31,1,3 09:03 09:08 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 21,23,27/10/2018 09:03 09:08 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 25/03-27/10/2018 по непарних (крім 21-27/10/2018), при двох непарних 29,31,1,3 09:03 09:08 10:30
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород 25/10/2018 09:03 09:08 10:30
239
Київ Ужгород 19,26/10/2018 09:29 09:33 10:56
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 28/10/2018 щоденно 11:07 11:14 13:03
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород 25/03-27/10/2018 щоденно 11:07 11:14 13:03
81
безпересадковий вагон
Львів Будапешт 28/10 - 7/12/2018 щоденно 11:07 11:14 18:37
81
безпересадковий вагон
Львів Будапешт 26/03 - 27/10/2018 щоденно 11:07 11:14 18:37
46
Лисичанськ Ужгород з 28/10/2018 щоденно, крім 30/10/2018 12:52 12:58 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 29/09-27/10/2018 щоденно, крім 25,26/10/2018; відмінено 22/10/2018 12:52 12:58 14:25
46
Сватове Ужгород 30/10/2018 12:52 12:58 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 25,26/10/2018 12:52 12:58 14:25
108
Одеса Ужгород з 28/10/2018 щоденно 14:33 14:38 16:31
108
Одеса Ужгород 25/03-27/10/2018 щоденно 14:33 14:38 16:31
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків 8/07-26/10/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 14:47 14:52 08:39
17
("МРІЯ")
Ужгород Харків з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 14:47 14:52 08:39
34
безпересадковий вагон
Будапешт Львів 28/10 - 8/12/2018 щоденно 17:54 18:00 22:16
34
безпересадковий вагон
Будапешт Львів 25/03 - 27/10/2018 щоденно 17:54 18:00 22:16
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 28/10/2018 щоденно 17:54 18:00 07:31
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ 25/03-27/10/2018 щоденно 17:54 18:00 07:31
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Київ 21/10/2018 19:21 19:24 08:37
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 28/10/2018 19:21 19:24 19:30
829
Львів Ужгород з 20/08/2018 щоденно 20:44 20:48 22:23
107
Ужгород Одеса 25/03-27/10/2018 щоденно 21:36 21:44 14:48
107
Ужгород Одеса з 28/10/2018 щоденно 21:36 21:44 14:48
45
Ужгород Сватове 28/10/2018 22:33 22:38 02:45
45
Ужгород Лисичанськ 7/09-27/10/2018 щоденно; відмінено 20/10/2018 22:33 22:38 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 29/10/2018 щоденно 22:33 22:38 04:15
29
Ужгород Київ з 28/10/2018 щоденно 23:18 23:20 10:17
29
Ужгород Київ 20/08-27/10/2018 щоденно 23:18 23:20 10:16