Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Мукачево (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
145
Львів Ужгород з 25/05/2018 щоденно 00:49 00:54 02:35
749
безпересадковий вагон
Київ Відень 25/03/2018 - 7/12/2018 щоденно 00:49 00:54 11:21
146
Ужгород Львів з 26/05/2018 щоденно 06:19 06:24 10:13
147
безпересадковий вагон
Відень Київ 26/05/2018 - 8/12/2018 щоденно 06:19 06:24 17:11
829
Ужгород Львів з 29/05/2018 щоденно 06:46 06:50 10:56
29
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно 08:05 08:09 09:20
17
("МРІЯ")
Харків Ужгород з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 09:03 09:08 10:30
81
("ДЕСНА")
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно 11:07 11:14 13:03
81
безпересадковий вагон
Львів Будапешт 26/03 - 7/12/2018 щоденно 11:07 11:14 18:37
46
Лисичанськ Ужгород 8/06-31/07/2018 щоденно 12:52 12:58 14:25
46
Лисичанськ Ужгород з 2/08/2018 щоденно, крім 28/08/2018 12:52 12:58 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 28/08/2018 12:52 12:58 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 25/03-1/08/2018 щоденно, крім 8/06-31/07/2018 12:52 12:58 14:25
108
Одеса Ужгород з 25/03/2018 щоденно 14:33 14:38 16:31
17
Ужгород Харків з 8/07/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 14:47 14:52 08:39
34
безпересадковий вагон
Будапешт Львів 25/03 - 8/12/2018 щоденно 17:54 18:00 22:16
81
("ДЕСНА")
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 17:54 18:00 07:31
829
Львів Ужгород з 29/05/2018 щоденно 20:45 20:49 22:25
45
Ужгород Лисичанськ 25/03-1/08/2018 щоденно, крім 8/06-31/07/2018 21:17 21:22 04:15
45
Ужгород Лисичанськ 8/06-31/07/2018 щоденно 21:17 21:22 04:15
107
Ужгород Одеса з 25/03/2018 щоденно 21:36 21:44 14:48
45
Ужгород Лисичанськ з 2/08/2018 щоденно 22:33 22:38 04:15
29
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 23:20 23:22 10:16