Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Івано-Франківськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
668
Ковель Чернівці з 25/03/2018 щоденно 04:08 04:38 07:42
606
Ворохта Львів 17,18,24,25,31/10, 1,7,8/11/2018 04:43 05:03 08:30
606
Рахів Львів з 25/03/2018 щоденно, крім 17,18,24,25,31/10, 1,7,8/11/2018 04:43 05:03 08:30
43
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно 05:43 05:43
7
Київ Івано-Франківськ 23,26/08/2018 07:30 07:30
7
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно, крім 23,26/08/2018 07:30 07:30
136
Білгород-Дністровський Чернівці з 17/06/2018 щоденно 07:20 07:48 10:24
702
Чернівці Львів цілий рік щоденно, крім четверга; відмінено 15,17/08/2018 07:58 08:02 09:51
451
Мінськ Варна 9,14,21,26/08, 2,7/09/2018 08:45 08:53 10:30
49
безпересадковий вагон
Київ Варна 9,14,21,26/08, 2,7/09/2018 08:45 08:53 10:30
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 09:05 17:11
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 2-30/08/2018 по парних; 1-27/09/2018 по непарних; з 29/09/2018 щоденно 08:55 09:25 11:58
143
Кременчук Ворохта 2-28/09/2018 по парних; 1-31/08/2018 по непарних 08:55 09:25 11:58
26
Одеса Рахів з 25/03/2018 по непарних (крім 15,17,23,29/10, 5,7/11/2018), при двох непарних 29,1,3 09:41 10:01 14:17
26
Одеса Яремче 26/03-2/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,31,2 09:41 10:01 11:36
26
Одеса Яремче 15,17,23,29/10, 5,7/11/2018 09:41 10:01 11:36
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Івано-Франківськ 16,22,24,30/10, 6/11/2018 10:19 10:19
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів з 26/03/2018 по парних (крім 16,22,24,30/10, 6/11/2018), при двох непарних 28,30,2,4 10:19 10:39 14:17
134
Миколаїв Івано-Франківськ 20/05-7/12 щоденно, крім 29/08, 1,4,7,10,12-14,16,18-20,22,24-26,28,30/09, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/10, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/11/12/2018 12:55 12:55
232
Генічеськ Івано-Франківськ 10/06-10/09/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 13:08 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 13:08 13:08
133
Івано-Франківськ Миколаїв 21/05-8/12 щоденно, крім 2,5,8,11,13-15,17,19-21,23,25-27,29/09, 1,2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/10, 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31/11/12, 15,18,21,24,27,30/08/2018 14:58 16:30
231
Івано-Франківськ Генічеськ 13/06-11/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 15:42 19:00
144
Ворохта Кременчук 1-29/09/2018 по непарних; 2-30/08/2018 по парних 16:18 17:01 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 1-31/08/2018 по непарних; 2-28/09/2018 по парних; з 30/09/2018 щоденно 16:18 17:01 05:51
136
Чернівці Білгород-Дністровський з 16/06/2018 щоденно 18:13 18:24 12:42
606
Львів Рахів з 25/03/2018 щоденно, крім 16,17,23,24,30,31/10, 6,7/11/2018 18:47 19:17 23:48
606
Львів Ворохта 16,17,23,24,30,31/10, 6,7/11/2018 18:47 19:17 22:03
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 20,26,28,30/08, 2,10,12,18,20,24,26,30/09, 2/10/2018 19:22 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка з 26/03/2018 по парних (крім 20,26,28,30/08, 2,4,6,10,12,18,20,24,26,30/09, 2/10/2018), при двох непарних 28,30,2 19:22 15:55
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 6/09/2018 19:22 15:55
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 19,21,27,29,31/08, 11,13,17,19,23,25,27/09, 1,3/10/2018 19:02 19:22 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 3/09/2018 19:02 19:22 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 5,9/09/2018 19:02 19:22 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків 7,9,11/10/2018 19:02 19:22 11:16
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків з 25/03/2018 по непарних (крім 19,21,27,29,31/08, 3,5,9,11,13,17,19,23,25,27/09, 1,3,7,9,11,17,23,25,31/10, 7/11/2018), при двох непарних 29,31,3,5 19:02 19:22 11:16
1
Івано-Франківськ Костянтинівка 4/09/2018 19:22 15:55
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Івано-Франківськ Харків 17,23,25,31/10, 7/11/2018 19:22 11:16
1004
безпересадковий вагон
Варна Київ 11,16,23,28/08, 4,9/09/2018 19:38 19:48 07:37
1004
Варна Мінськ 11,16,23,28/08, 4,9/09/2018 19:38 19:48 11:09
26
Яремче Одеса 16,18,24,30/10, 6,8/11/2018 20:02 20:22 11:15
26
Яремче Одеса 25/03-3/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 20:02 20:22 11:15
26
Рахів Одеса з 26/03/2018 по парних (крім 16,18,24,30/10, 6,8/11/2018), при двох непарних 30,2,4 20:02 20:22 11:15
702
Львів Чернівці цілий рік щоденно, крім середи; відмінено 14,16/08/2018 20:55 20:59 22:48
43
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно 21:50 08:48
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ до 27/09/2018 щоденно 22:10 22:10
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ з 28/09/2018 щоденно 22:10 22:10
668
Чернівці Ковель з 25/03/2018 щоденно 23:17 23:35 09:53
7
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно 23:58 09:04