Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Івано-Франківськ (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
668
Ковель Чернівці цілий рік щоденно 04:08 04:38 07:37
606
Рахів Львів цілий рік щоденно; відмінено 1/01/2019 04:43 05:03 08:30
249
Київ Івано-Франківськ 2,4/01/2019 04:58 05:36 08:15
249
Київ Чернівці 14/12/2018, 7/01/2019 04:58 05:36 08:15
43
Днепр Івано-Франківськ 29/12/2018-10/01/2019 щоденно 05:43 05:43
43
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 29/12/2018-10/01/2019; відмінено 28/12/2018 05:43 05:43
136
Одеса Чернівці 10/12/2018-21/01/2019, 31/03-1/05/2019 та з 2/10/2019 щоденно; 22-30/01, 1/02/2019, 4/02-30/03/2019 по парних 07:23 07:48 10:20
7
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно 07:35 07:35
702
Чернівці Львів цілий рік щоденно, крім четверга 07:58 08:02 09:51
150
Кременчук Ворохта 9-31/12/2018, 1-31/02/03/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/01/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних 08:56 09:22 11:56
243
Київ Івано-Франківськ,ворохта 28/12/2018, 1,5,9/01/2019 08:56 09:22 11:56
143
Київ Івано-Франківськ,ворохта 10-30/12/2018, 2-30/02/03/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/01/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 по непарних, крім 28,30/12/2018, 1,3,5,7,9/01/2019 08:56 09:22 11:56
243
Суми Івано-Франківськ,ворохта 30/12/2018, 3,7/01/2019 08:56 09:22 11:56
749
(ІНТЕРСІТІ)
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 09:05 17:14
26
Одеса Яремче, Рахів цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,1 09:40 10:00 14:17
26
Одеса Львів цілий рік по парних, при двох непарних 30,2,4 09:40 10:00 14:17
15
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Харків Рахів цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2,4 10:19 10:39 14:17
2
Костянтинівка Івано-Франківськ цілий рік по непарних (крім 13/12/2018), при двох непарних 29,31,3 13:08 13:08
2
Костянтинівка Івано-Франківськ 13/12/2018 13:08 13:08
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 6,9,12,15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 13:35 13:35
231
Івано-Франківськ Дніпро 5/01/2019 15:42 12:11
231
Івано-Франківськ Київ 3/01/2019 15:42 05:03
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 15:42 16:47
150
Ворохта Кременчук 10-30/12/2018, 2-30/02/03/06/07/09/10/2019 по парних; 1-31/01/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 по непарних 16:18 16:58 12:10
144
Ворохта,івано-Франківськ Київ 11-31/12/2018, 1-31/02/03/06/07/09/10/2019 по непарних; 2-30/01/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 по парних, крім 29,31/12/2018, 2,4,6,8,10/01/2019 16:18 16:58 05:28
244
Ворохта,івано-Франківськ Суми 29/12/2018, 2,6/01/2019 16:18 16:58 12:04
244
Ворохта,івано-Франківськ Київ 31/12/2018, 4,8,10/01/2019 16:18 16:58 05:28
136
Чернівці Одеса 9/12/2018-20/01/2019, 30/03-30/04/2019 та з 1/10/2019 щоденно; 21-31/01, 3/02-29/03/2019 по непарних 18:12 18:24 10:02
606
Львів Рахів цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2018 18:47 19:19 23:50
16
("ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО")
Рахів Харків цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 19:02 19:22 11:16
1
Івано-Франківськ Костянтинівка цілий рік по парних, при двох непарних 28,30,2 19:22 15:55
26
Рахів, Яремче Одеса цілий рік по парних, при двох непарних 30,1,2 20:05 20:25 11:16
26
Львів Одеса цілий рік по непарних, при двох непарних 31,3,5 20:05 20:25 11:16
702
Львів Чернівці цілий рік щоденно, крім середи 20:07 20:11 21:58
250
Чернівці Київ 9,16/12/2018, 8/01/2019 21:54 22:53 12:32
250
Чернівці Львів 10/12/2018 21:54 22:53 01:28
43
Івано-Франківськ Днепр 27/12/2018-8/01/2019 щоденно 21:55 17:47
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно, крім 27/12/2018-8/01/2019; відмінено 9/01/2019 21:55 08:48
749
(ІНТЕРСІТІ)
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно 22:16 22:16
668
Чернівці Ковель цілий рік щоденно 23:15 23:35 10:12
7
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно 23:49 09:07