Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Розклад по станції Дунаївці (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь 10/06-23/08/2017 щоденно 23:21 23:23 00:12
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь з 5/09/2017 щоденно 23:21 23:23 00:12
769
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Кам'янець-Подільсь 24/08-4/09/2017 щоденно 23:21 23:23 00:12
140
Кам'янець-Подільський Київ з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 31,3,5 21:39 21:47 05:07
139
Київ Кам'янець-Подільський з 12/12/2016 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:04 05:06 06:00
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці з 26/03/2017 щоденно, крім 1/07-28/10/2017 02:32 02:34 07:10
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці 21/08-28/10/2017 щоденно 02:33 02:35 07:30
117
("БУКОВИНА")
Київ Чернівці 1/07-20/08/2017 щоденно 02:32 02:34 07:30
380
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Бухарест Київ 26/03 - 3/12/2017 по неділях, крім 2/07-22/10/2017 00:55 00:57 08:07
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ 21/08-28/10/2017 щоденно 00:55 00:57 08:07
380
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Бухарест Київ 2/07-20/08/2017 по неділях 00:55 00:57 08:07
380
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Бухарест Київ 27/08-22/10/2017 по неділях 00:55 00:57 08:07
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ 1/07-20/08/2017 щоденно 00:55 00:57 08:07
118
("БУКОВИНА")
Чернівці Київ з 26/03/2017 щоденно, крім 1/07-28/10/2017 00:55 00:57 08:07
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ з 26/03/2017 щоденно, крім 21/08-28/10/2017 01:48 01:50 08:28
770
("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС")
Кам'янець-Подільський Київ 21/08-28/10/2017 щоденно 01:48 01:50 08:28
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 31/03/2017 - 1/12/2017 по п"ятницях, крім 7/07-27/10/2017 02:32 02:34 22:56
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 25/08-27/10/2017 по п"ятницях 02:33 02:35 22:56
117
безпересадковий вагон ("БУКОВИНА")
Київ Бухарест 7/07-18/08/2017 по п"ятницях 02:32 02:34 22:56