Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Шепетівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
231
Івано-Франківськ Київ 3/01/2019 00:23 00:25 05:03
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 00:23 00:25 16:47
231
Івано-Франківськ Дніпро 5/01/2019 00:23 00:25 12:11
235
Київ Ужгород 24,26,28,30/12/2018, 2,4,6,8,10,12,14/01/2019 01:12 01:14 12:04
97
Київ Ковель цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2018, 6/01/2019 01:23 01:25 07:32
98
Ковель Київ цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2018, 6/01/2019 01:38 01:40 06:00
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно 03:15 03:38 14:23
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 03:39 09:42
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Київ 23,25,27,29/12/2018, 1,3,5,7,9,11,13/01/2019 03:58 04:14 08:37
43
Івано-Франківськ Днепр 27/12/2018-8/01/2019 щоденно 04:30 04:32 17:47
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно, крім 27/12/2018-8/01/2019; відмінено 9/01/2019 04:30 04:32 08:48
58
Одеса Ковель 10/12/2018-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 04:48 04:50 10:50
218
Львів Київ 23-30/12/2018, 1-14/01/2019 щоденно 04:46 05:01 09:14
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 6,9,12,15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 05:58 06:00 13:35
13
Солотвино Київ цілий рік щоденно 05:59 06:01 10:43
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно 06:57 07:09 04:15
86
Новоолексіївка Ковель з 10/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:38 07:40 13:36
127
Харків Ковель з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:38 07:40 13:36
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель цілий рік щоденно 09:29 09:31 14:52
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Ужгород 27/12/2018-8/01/2019 щоденно 09:45 10:00 21:30
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 9/12/2018 щоденно 12:36 12:51 14:35
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях 13:37 13:37
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 14:15 19:34
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва цілий рік щоденно 15:01 15:03 10:41
88
Ковель Новоолексіївка з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:45 15:47 11:00
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Ужгород Кривий Ріг 29/12/2018-10/01/2019 щоденно 15:56 16:11 06:10
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 10/12/2018 щоденно 17:04 17:19 07:21
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 18:09 18:25 20:18
217
Київ Львів 10/12/2018; 22-30/12/2018, 1-13/01/2019 щоденно 19:06 19:21 23:47
128
Ковель Харків з 10/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:12
13
Київ Солотвино цілий рік щоденно 21:46 21:48 13:10
869
Київ Шепетівка з 14/12/2018 по п"ятницях 22:26 22:26
893
Київ Шепетівка цілий рік по п'ятницях 22:44 22:44
886
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:48 22:48
43
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 29/12/2018-10/01/2019; відмінено 28/12/2018 23:17 23:19 05:43
43
Днепр Івано-Франківськ 29/12/2018-10/01/2019 щоденно 23:17 23:19 05:43
58
Ковель Одеса 9/12/2018-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 23:35 23:37 10:12