Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Розклад по станції Шепетівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
231
Івано-Франківськ Генічеськ 11/06/2018 00:28 00:30 19:00
231
Івано-Франківськ Генічеськ 19/07/2018 00:28 00:30 19:00
231
Івано-Франківськ Генічеськ 21,25/06, 1,3,5,9,11,15,17/07/2018 00:28 00:30 19:35
231
Івано-Франківськ Генічеськ 23,25,29,31/07/2018 00:28 00:30 19:00
231
Івано-Франківськ Генічеськ 13/06-11/09/2018 по непарних (крім 21,25/06, 1,3,5,9,11,15,17,19,23,25,29,31/07/2018), при двох непарних 29,31,3,5 00:28 00:30 19:00
239
Київ Ужгород 3,6,8,10/06/2018 00:24 00:37 10:56
29
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно 00:57 00:59 09:20
97
Київ Ковель з 25/03/2018 щоденно 01:26 01:28 07:32
98
Ковель Київ з 25/03/2018 щоденно 01:41 01:43 06:00
46
Лисичанськ Ужгород 8/06-31/07/2018 щоденно, крім 12/07/2018 03:15 03:17 14:25
46
Лисичанськ Ужгород з 25/03/2018 щоденно, крім 8/06-31/07/2018 03:15 03:17 14:25
46
Лисичанськ Ужгород 12/07/2018 03:15 03:17 14:25
860
Шепетівка Київ з 25/03/2018 щоденно 03:38 09:52
43
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно 04:30 04:32 08:48
84
Одеса Ковель 3/06-17/09/2018 щоденно 04:50 04:52 10:32
239
Ужгород Київ 4,7,9,11/06/2018 05:18 05:33 10:09
232
Генічеськ Івано-Франківськ 10/06-10/09/2018 по парних (крім 22,26/06, 2,4,6,10,12,16,18/07/2018), при двох непарних 28,30,2,4 05:55 05:57 13:08
232
Генічеськ Івано-Франківськ 22,26/06, 2,4,6,10,12,16,18/07/2018 05:55 05:57 13:08
29
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ 8/06-31/07/2018 щоденно 06:58 07:00 04:15
45
Ужгород Лисичанськ з 25/03/2018 щоденно, крім 8/06-31/07/2018 06:58 07:00 04:15
88
Новоолексіївка Ковель 22,26/06, 2,4,6,10,12,16,18/07/2018 07:34 07:37 13:39
88
Новоолексіївка Ковель 26/03-26/10/2018 по парних (крім 22,26/06, 2,4,6,10,12,16,18/07/2018), при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:39
86
Новоолексіївка Ковель з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:32
127
Харків Ковель з 25/03/2018 по непарних , при двох непарних 29,31,3 07:34 07:37 13:39
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 25/03-7/06/2018 та з 17/09/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 10:15 10:25 14:58
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель з 25/03/2018 щоденно 10:35 10:37 15:42
197
Київ Ковель 27/06, 1/07/2018 12:26 12:28 16:53
793
Київ Рівне з 3/04/2018 щоденно 12:39 12:52 14:28
841
Київ Шепетівка з 25/03/2018 по суботах та неділях; додатково 28/06/2018; відмінено 23,30/06/2018 13:49 13:49
842
Шепетівка Київ з 25/03/2018 по суботах та неділях; додатково 28/06/2018; відмінено 23,30/06/2018 14:17 19:29
198
Ковель Київ 27/06, 1/07/2018 15:05 15:07 19:53
88
Ковель Новоолексіївка 25/03-27/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:28 15:32 10:25
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 25/03/2018 щоденно 15:38 15:40 10:41
88
Ковель Новоолексіївка з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:46 15:48 10:50
794
Рівне Київ з 25/03/2018 щоденно 16:42 16:54 21:39
855
Київ Рівне з 25/03/2018 щоденно 18:06 18:18 20:13
128
Ковель Харків з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:09
819
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях; додатково 27/06/2018; відмінено 29/06/2018 22:19 22:19
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 26/03-8/06/2018 та з 18/09/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 22:01 22:20 13:28
823
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях; додатково 27/06/2018; відмінено 29/06/2018 22:46 22:46
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:49 22:49
43
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно 23:19 23:21 05:43
84
Ковель Одеса 2/06-16/09/2018 щоденно 23:32 23:34 10:25