Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15/05-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,3,5 16:30 16:32 08:17
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 1/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 09:16
13
Київ Ужгород 4/05-30/07/2017, з 28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:06 22:08 09:51
13
Київ Ужгород 2/08-26/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:06 22:08 09:51
860
Шепетівка Київ з 12/06/2017 щоденно 04:59 05:00 09:54
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2/09/2017 06:19 06:21 10:05
213
Солотвино Київ з 30/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:19 06:21 10:05
213
Тячів Київ 2/09/2017 06:19 06:21 10:05
213
Тячів Київ 12/06-30/07/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:19 06:21 10:05
13
Ужгород Київ 11/06-29/07/2017, з 29/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 06:19 06:21 10:05
88
Ковель Новоолексіївка 15/05-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:30 16:32 10:10
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2/08-28/10/2017 по парних (крім 2/09/2017), при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:49
13
Ужгород Київ 1/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:02 07:05 10:49
213
Тячів Київ 2/08-16/10/2017 по парних (крім 2/09/2017), при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:49
213
Солотвино Київ 18-28/10/2017 по парних 07:02 07:05 10:49
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16/05-26/10/2017 по парних , при двох непарних 28,2,4 06:36 06:38 11:01
214
Київ Тячів 1-29/08/2017 по непарних 22:06 22:08 11:40
214
Київ Тячів 1/09-15/10/2017 по непарних 22:06 22:08 11:40
214
Київ Солотвино 17-27/10/2017 по непарних 22:06 22:08 12:37
214
Київ Тячів 21/05-29/07/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 12:47
841
Київ Шепетівка з 26/03/2017 по суботах та неділях 12:36 12:37 13:31
88
Новоолексіївка Ковель 22/05-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 06:36 06:38 13:32
214
Київ Солотвино з 3/05/2017 по непарних (крім 21/05-27/10/2017), при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 13:42
847
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 12:04 12:05 14:54
842
Шепетівка Київ з 11/12/2016 по суботах та неділях 15:16 15:17 19:28
855
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 16:56 16:57 20:03
848
Рівне Київ з 26/03/2017 щоденно 18:02 18:03 21:59
819
Київ Шепетівка з 16/06/2017 по п'ятницях 21:24 21:25 22:16