Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно 04:53 04:54 09:42
86
Новоолексіївка Ковель 24/12/2018-10/03/2019 по парних; 13-21/03/2019 по непарних 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель 9/12/2018-9/03/2019 по непарних; 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019); при двох непарних 28,30,2 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель з 2/04/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 06:39 06:41 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 31/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:39 06:41 13:36
127
Харків Ковель 22,24/03/2019 06:47 06:49 13:36
127
Харків Ковель 26,28/03/2019 06:47 06:49 13:36
86
Новоолексіївка Ковель 23-29/03/2019 по непарних 06:47 06:49 13:36
13
Солотвино Київ з 31/03/2019 щоденно 07:00 07:02 10:46
13
Солотвино Київ до 30/03/2019 щоденно 07:03 07:05 10:43
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 9,10/03/2019 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 22-28/03/2019 щоденно 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 9/12/2018-30/03/2019 щоденно, крім 9,10,22-29/03/2019 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 29/03/2019 11:36 11:38 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 31/03/2019 щоденно 11:42 11:44 14:35
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях, крім 10,30/03/2019 12:29 12:30 13:37
861
Київ Шепетівка 10,30/03/2019 12:31 12:32 13:41
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях 15:15 15:16 19:34
88
Ковель Новоолексіївка з 2/04/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 16:26 16:28 11:15
88
Ковель Новоолексіївка 22-28/03/2019 по парних 16:42 16:44 11:00
88
Ковель Новоолексіївка 9/12/2018-9/03/2019 по непарних; 12-30/03/2019 по парних (крім 22-28/03/2019) 16:42 16:44 11:00
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 17:04 17:05 20:18
122
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 31/03/2019 щоденно 18:21 18:23 07:18
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 22-29/03/2019 щоденно 18:21 18:23 07:27
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв 10/12/2018-30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 18:21 18:23 07:21
13
Київ Солотвино до 30/03/2019 щоденно 20:52 20:54 13:10
13
Київ Солотвино з 31/03/2019 щоденно 20:52 20:54 13:10
128
Ковель Харків з 1/04/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків 23-29/03/2019 по непарних 20:57 20:59 12:12
128
Ковель Харків 10/12/2018-8/03/2019 по парних; 11-21/03/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1 20:57 20:59 12:12
869
Київ Шепетівка з 14/12/2018 по п"ятницях 21:27 21:28 22:26