Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Розклад по станції Печанівка (Україна)

До початку пошуку
Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
847
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 12:04 12:05 14:54
855
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 16:56 16:57 20:03
819
Київ Шепетівка 24/08-4/09/2017 по п'ятницях 21:32 21:33 22:27
841
Київ Шепетівка з 26/03/2017 по суботах та неділях; 24/08/2017; відмінено 26/08/2017 12:36 12:37 13:31
819
Київ Шепетівка 1/09/2017 21:32 21:33 22:27
819
Київ Шепетівка 16/06-19/08/2017 по п'ятницях; 23/08/2017 21:24 21:25 22:16
214
Київ Солотвино з 17/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 12:39
214
Київ Тячів 1,3,5/09/2017 22:06 22:08 11:40
214
Київ Тячів 7/09-15/10/2017 по непарних 22:06 22:08 11:42
13
Київ Ужгород 2-22/08/2017 по парних 22:06 22:08 09:51
13
Київ Ужгород з 24/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:06 22:08 09:51
214
Київ Тячів 25,27,29/08/2017 22:06 22:08 11:40
214
Київ Тячів 1-23/08/2017 по непарних 22:06 22:08 11:40
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 1-23/08/2017 по непарних 22:06 22:08 09:16
214
безпересадковий вагон
Київ Чоп 25/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:06 22:08 09:16
88
Ковель Новоолексіївка 23/08-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:30 16:32 10:10
88
Ковель Новоолексіївка 15/05-21/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 16:30 16:32 10:10
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15,17/08/2017 16:30 16:32 08:34
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15/05-27/10/2017 по непарних (крім 15,17/08/2017), при двох непарних 29,3,5; відмінено 13,15/09/2017 16:30 16:32 08:17
88
Новоолексіївка Ковель 2,4,6,8/09/2017 06:36 06:38 14:45
88
Новоолексіївка Ковель 22/05-28/10/2017 по парних (крім 16,18/08, 2,4,6,8/09/2017), при двох непарних 30,2,4 06:36 06:38 13:32
88
Новоолексіївка Ковель 16,18/08/2017 06:36 06:38 13:32
848
Рівне Київ з 24/08/2017 щоденно 18:02 18:03 22:01
848
Рівне Київ 26/03-23/08/2017 щоденно 18:02 18:03 21:59
213
Солотвино Київ з 18/10/2017 по парних 07:02 07:05 10:48
213
Тячів Київ 8/09-16/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:48
213
Тячів Київ 2-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:49
213
Тячів Київ 24/08-6/09/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:48
13
Ужгород Київ з 23/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 07:02 07:05 10:48
13
Ужгород Київ 1-21/08/2017 по непарних 07:02 07:05 10:49
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16,18/08/2017 06:36 06:38 11:01
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16/05-26/10/2017 по парних (крім 16,18/08, 4/09/2017), при двох непарних 28,2,4; відмінено 12,14/09/2017 06:36 06:38 11:01
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 4/09/2017 06:36 06:38 11:01
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 24/08-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:48
253
безпересадковий вагон
Чоп Київ 2-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:02 07:05 10:49
860
Шепетівка Київ з 24/08/2017 щоденно 04:59 05:00 09:50
860
Шепетівка Київ 12/06-23/08/2017 щоденно 04:59 05:00 09:54
842
Шепетівка Київ з 11/12/2016 по суботах та неділях; 24/08/2017; відмінено 26/08/2017 15:16 15:17 19:28