Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 64

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпро 64 ("СКІФІЯ") з 25/12/2018 щоденно 11:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:47
Одеса-Східна 22:16 22:18
Вознесенськ 00:40 00:43
Южноукраїнська 01:12 01:14
Помічна 02:02 02:04
Новоукраїнка 02:21 02:23
Кропивницький 03:14 03:17
Знам'янка-Пас. 04:04 04:24
Олександрія 05:07 05:09
П'ятихатки 06:26 07:00
Верхівцеве 07:39 07:41
Кам'янське-Пас. 08:10 08:12
Дніпро-Головний 08:50