Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Рівне 122 ("МИКОЛАЇВ") з 9/12/2018 щоденно 19:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 19:23
Явкине 20:21 20:23
Новий Буг 21:00 21:02
Казанка 21:32 21:34
Долинська 22:07 22:27
Куцівка 22:48 22:50
Чорноліська 23:52 23:54
Фундукліївка 00:22 00:24
Кам'янка 00:39 00:41
Ім.тараса Шевченка 01:01 01:23
Городище 02:06 02:08
Корсунь 02:27 02:29
Біла Церква 03:59 04:01
Фастів-1 04:37 04:39
Київ-Пас. 05:45 06:08
Фастів-1 07:25 08:03
Попільня 08:41 08:43
Бердичів 10:38 10:41
Чуднів-Волинськ. 11:14 11:16
Печанівка 11:36 11:38
Миропіль 11:47 11:49
Понінка 11:58 12:00
Полонне 12:04 12:06
Шепетівка 12:36 12:51
Славута-1 13:13 13:15
Кривин 13:29 13:31
Острог 13:47 13:49
Здолбунів-Пас. 14:12 14:16
Рівне 14:35

Розклад у зворотньому напрямку