Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 ("ХАРКІВ") з 21/04/2019 щоденно; 22/12/2018-20/04/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 7:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 22:08
Якимівка 23:05 23:07
Мелітополь-Пас. 23:30 23:50
Запоріжжя-1 01:20 01:25
Павлоград-1 02:52 02:54
Лозова-Пас. 03:56 03:58
Лихачове 04:39 04:41
Харків-Пас. 05:59

Розклад у зворотньому напрямку