Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Новоолексіївка 81 ("ХАРКІВ") 21/12/2018-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 7:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 23:34
Лихачове 00:45 00:47
Лозова-Пас. 01:30 01:32
Павлоград-1 02:25 02:27
Запоріжжя-1 03:58 04:03
Мелітополь-Пас. 05:50 06:12
Якимівка 06:35 06:37
Новоолексіївка 07:20

Розклад у зворотньому напрямку