Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 цілий рік щоденно 12:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:31
Кагарлик 21:36 21:38
Миронівка 22:27 22:29
Цвіткове 23:30 23:32
Ім.тараса Шевченка 00:02 00:21
Долинська 02:58 03:00
Тимкове 03:16 03:40
Кривий Ріг-Головний 04:45 04:50
Апостолове 05:32 05:54
Високопілля 06:22 06:24
Блакитне 06:37 06:39
Біла Криниця 07:01 07:03
Березнегувате 07:28 07:30
Снігурівка 08:08 08:10
Херсон 08:58

Розклад у зворотньому напрямку