Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 317

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Одеса 317 ("ТАВРІЯ") з 10/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 14:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 19:40
Таврійськ 20:20 20:22
Пришиб 20:45 20:50
Плодородна 21:04 21:06
Федорівка 21:17 21:55
Нововесела 23:05 23:10
Сірогози 23:56 23:58
Велика Благовіщенка 00:46 00:48
Братолюбівка 01:10 01:12
Каховка 01:50 02:12
Снігурівка 03:20 03:22
Херсон 04:07 04:37
Миколаїв Пас. 05:31 05:51
Колосівка 08:09 08:32
Березівка 08:45 08:47
Одеса-Східна 10:01 10:03
Одеса-Головна 10:36

Розклад у зворотньому напрямку