Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 до 22/01/2019, з 30/03/2019 щоденно; 23/01-29/03/2019 по непарних, при двох непарних 31,3 19:49

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:31
Миколаїв Пас. 13:31 13:43
Явкине 14:44 14:46
Новий Буг 15:30 15:32
Казанка 16:02 16:04
Долинська 16:40 17:00
Куцівка 17:20 17:22
Чорноліська 18:26 18:28
Фундукліївка 18:57 18:59
Ім.тараса Шевченка 19:32 19:47
Городище 20:30 20:32
Корсунь 20:51 20:53
Миронівка 21:24 21:26
Біла Церква 22:19 22:21
Козятин-1 00:11 00:13
Вінниця 01:04 01:08
Жмеринка-Пас. 01:56 02:16
Деражня 03:16 03:18
Хмельницький 03:48 03:58
Волочиськ 04:57 04:59
Підволочиськ 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. 05:55 06:13
Злочів 07:09 07:11
Красне 07:36 07:38
Львів 08:20

Розклад у зворотньому напрямку