Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 25:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:14 16:16
Ходорів 17:06 17:08
Львів 18:52 19:14
Броди 20:42 20:47
Радивилів 21:00 21:05
Дубно 21:50 21:53
Здолбунів-Пас. 22:38 23:11
Кривин 23:46 23:48
Славута-1 00:01 00:03
Шепетівка 00:23 00:25
Полонне 00:57 00:59
Бердичів 02:05 02:07
Козятин-1 02:33 02:55
Біла Церква 04:36 04:38
Миронівка 05:31 05:33
Ім.тараса Шевченка 06:55 07:13
Куцівка 09:20 09:22
Долинська 09:43 09:46
Кривий Ріг-Головний 11:31 11:36
Апостолове 12:16 12:38
Високопілля 13:06 13:08
Біла Криниця 13:36 13:38
Снігурівка 14:36 14:38
Херсон 15:25 15:35
Миколаїв Пас. 16:47

Розклад у зворотньому напрямку