Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 162

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 162 6,10/03/2019 14:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:40
Херсон 22:38 22:48
Снігурівка 23:38 23:40
Апостолове 01:39 02:06
Кривий Ріг-Головний 02:49 02:59
Долинська 05:08 05:19
Ім.тараса Шевченка 08:06 08:21
Цвіткове 08:51 08:53
Городище 09:08 09:09
Миронівка 09:55 10:00
Біла Церква 10:53 10:55
Фастів-1 11:28 11:30
Київ-Пас. 12:39

Розклад у зворотньому напрямку