Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 63

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 63 ("СКІФІЯ") з 8/12/2018 щоденно 11:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 19:14
Кам'янське-Пас. 19:50 19:52
Верхівцеве 20:20 20:22
П'ятихатки 21:02 21:37
Олександрія 22:51 22:53
Знам'янка-Пас. 23:30 23:47
Кропивницький 00:37 00:42
Новоукраїнка 01:35 01:37
Помічна 01:54 01:57
Южноукраїнська 02:48 02:50
Вознесенськ 03:14 03:17
Одеса-Східна 05:41 05:43
Одеса-Головна 06:19