Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 318

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Запоріжжя 318 ("ТАВРІЯ") з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 15:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 14:17
Одеса-Східна 14:50 14:52
Березівка 16:08 16:10
Колосівка 16:29 16:52
Миколаїв Пас. 19:10 19:30
Херсон 20:22 20:52
Снігурівка 21:44 21:46
Каховка 23:03 23:25
Братолюбівка 00:08 00:10
Велика Благовіщенка 00:35 00:37
Сірогози 01:36 01:38
Нововесела 02:30 02:35
Федорівка 03:36 04:16
Плодородна 04:26 04:28
Пришиб 04:36 04:41
Таврійськ 04:58 04:59
Запоріжжя-1 05:34

Розклад у зворотньому напрямку