Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Харків 375 цілий рік щоденно, крім 10-23/01/2019 18:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 16:10
Копані 16:47 16:49
Миколаїв Пас. 17:16 17:36
Снігурівка 18:33 18:35
Березнегувате 19:12 19:14
Біла Криниця 19:39 19:41
Блакитне 20:02 20:04
Високопілля 20:17 20:19
Апостолове 20:49 21:11
Кривий Ріг-Головний 21:50 21:59
Тимкове 23:04 23:28
Долинська 23:44 23:49
Куцівка 00:09 00:11
Шарівка 00:37 00:39
Сахарна 01:01 01:03
Знам'янка-Пас. 01:25 01:48
Користівка 02:21 02:23
Павлиш 03:00 03:02
Крюків На Дніпрі 03:30 03:32
Кременчук-Пас. 03:40 04:18
Потоки 04:43 04:45
Галещина 04:58 05:11
Козельщина 05:22 05:25
Ганнівка 05:31 05:33
Кобеляки 05:47 05:49
Ліщинівка 06:04 06:06
Нові Санжари 06:20 06:22
Мала Перещепин. 06:34 06:36
Полтава-Півд. 07:02 07:27
Кочубеївка 08:07 08:09
Скороходове 08:21 08:23
Коломак 08:37 08:39
Водяна 08:54 08:56
Ков'яги 09:11 09:12
Люботин 09:39 09:41
Харків-Пас. 10:12

Розклад у зворотньому напрямку