Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Миколаїв 61 цілий рік по непарних, при двох непарних 29,31,3 15:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 15:33
Брянськ-Орловськ 21:05 21:20
Суземка 22:56 23:46
Зернове 23:01 23:49
Хутір-Михайлівський 00:06 00:08
Терещенська 00:42 00:44
Конотоп-Пас. 01:33 01:38
Бахмач-Пас. 02:02 02:28
Ічня 03:27 03:29
Прилуки 04:09 04:19
Пирятин 05:04 05:06
Гребінка 05:25 05:46
Драбове-Барятинське 06:08 06:10
Золотоноша-1 06:42 06:44
Черкаси 07:13 07:22
Ім.тараса Шевченка 08:01 08:25
Кам'янка 08:45 08:47
Фундукліївка 09:01 09:03
Знам'янка-Пас. 09:46 10:16
Долинська 11:53 12:13
Казанка 12:44 12:46
Новий Буг 13:13 13:15
Миколаїв Пас. 14:40

Розклад у зворотньому напрямку