Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 3/12/2018 21:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 14:58
Галич 15:31 15:33
Ходорів 16:21 16:23
Львів 17:39 18:20
Тернопіль-Пас. 20:59 21:04
Хмельницький 22:57 23:02
Жмеринка-Пас. 00:32 00:53
Вінниця 01:38 01:43
Козятин-1 02:34 02:56
Біла Церква 04:35 04:37
Миронівка 05:28 05:30
Ім.тараса Шевченка 06:50 07:05
Долинська 09:32 09:55
Миколаїв Пас. 12:43