Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Миколаїв 133 15,21/11/2018 18:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 18:20
Тернопіль-Пас. 20:59 21:04
Хмельницький 22:57 23:02
Жмеринка-Пас. 00:32 00:53
Вінниця 01:38 01:43
Козятин-1 02:34 02:56
Біла Церква 04:35 04:37
Миронівка 05:28 05:30
Ім.тараса Шевченка 06:58 07:13
Сахарна 08:29 08:40
Долинська 09:55 10:15
Миколаїв Пас. 13:10