Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 775

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 775 безпересадковий вагон з 28/10/2018 щоденно 18:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 21:07
Люботин 21:37 21:38
Богодухів 22:28 22:30
Кириківка 23:00 23:02
Тростянець-Смородине 23:19 23:24
Суми 00:10 00:30
Білопілля 01:06 01:07
Ворожба 01:15 01:35
Путивль 02:03 02:05
Конотоп-Пас. 02:46 02:48
Бахмач-Пас. 03:11 03:13
Ніжин 04:00 04:02
Дарниця 05:13 05:15
Київ-Пас. 05:32 07:50
Долинська 12:11 12:31
Миколаїв Пас. 14:22 14:25
Херсон 15:10

Розклад у зворотньому напрямку