Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Львів 134 30/10, 4,16,22/11/2018 22:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 11:20
Херсон 12:18 12:28
Снігурівка 13:18 13:20
Березнегувате 14:18 14:20
Біла Криниця 14:44 14:46
Високопілля 15:19 15:21
Апостолове 15:51 16:13
Кривий Ріг-Головний 16:55 17:00
Долинська 18:53 19:00
Ім.тараса Шевченка 21:31 21:46
Миронівка 23:22 23:25
Біла Церква 00:20 00:22
Козятин-1 02:07 02:22
Вінниця 03:17 03:22
Жмеринка-Пас. 04:09 04:34
Хмельницький 06:05 06:09
Тернопіль-Пас. 07:57 08:02
Львів 10:02

Розклад у зворотньому напрямку