Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 28/10/10-8/12/2018 щоденно, крім 29,31/10, 1,4,5,7,9,10,13,15-17,19,21-23,25,27-29,31/11, 1,3,4,7/12/2018 25:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 14:58
Галич 15:31 15:33
Ходорів 16:21 16:23
Львів 17:39 18:20
Тернопіль-Пас. 20:59 21:04
Хмельницький 22:57 23:02
Жмеринка-Пас. 00:32 00:53
Вінниця 01:38 01:43
Козятин-1 02:34 02:56
Біла Церква 04:35 04:37
Миронівка 05:28 05:30
Ім.тараса Шевченка 06:50 07:05
Долинська 09:32 09:35
Кривий Ріг-Головний 11:18 11:23
Апостолове 12:01 12:23
Високопілля 12:50 12:52
Біла Криниця 13:20 13:22
Березнегувате 13:48 13:50
Снігурівка 14:27 14:29
Херсон 15:14 15:19
Миколаїв Пас. 16:23

Розклад у зворотньому напрямку