Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 з 28/10/2018 щоденно, крім 6-30/11/2018 12:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:22
Кагарлик 21:34 21:36
Миронівка 22:24 22:26
Цвіткове 23:22 23:24
Ім.тараса Шевченка 23:56 00:17
Долинська 02:42 02:47
Тимкове 03:05 03:28
Кривий Ріг-Головний 04:33 04:38
Апостолове 05:20 05:42
Високопілля 06:09 06:11
Блакитне 06:24 06:26
Біла Криниця 06:47 06:49
Березнегувате 07:15 07:20
Снігурівка 07:57 07:59
Херсон 08:48

Розклад у зворотньому напрямку