Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2017-2018 роки 


Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 з 28/10/2018 щоденно 11:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 19:34
Снігурівка 20:29 20:31
Березнегувате 21:07 21:09
Біла Криниця 21:34 21:36
Блакитне 21:56 21:58
Високопілля 22:11 22:13
Апостолове 22:42 23:04
Кривий Ріг-Головний 23:43 23:53
Тимкове 01:02 01:24
Долинська 01:38 01:41
Ім.тараса Шевченка 04:04 04:19
Кагарлик 06:02 06:03
Київ-Пас. 07:07

Розклад у зворотньому напрямку